Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 vagy Samsung...

Nokia C5-03 vagy Samsung Galaxy mini?

Figyelt kérdés

fényképezés wifi internet szempontjából ?

és mikor képeket csinál várni kell mig kész lesz mint pl a nokia xpress music 5310 nál ?


2011. nov. 14. 22:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Az 5310 egy régi S40-es szoftverrel ellátott készülék, ne hasonlítsuk ide. Viszont a Minit sem kéne összehasonlítani a C5-03-al, mert a szart a jóval hasonlítjuk. A Mini egy teljesen alap, szinte semmire nem használható készülék, egy 3-4 éve elavultnak számító kijelzővel. A C5-03 nagyságrendekkel jobb.
2011. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

A Mini egy teljesen alap, szinte semmire nem használható készülék, egy 3-4 éve elavultnak számító kijelzővel.


Ez hülyeség. Nem alap telefon. Egy olcsó androidos telefon. Vagyis ez is okostelefon mint a C5-03. Így azért elég sok mindenre használható telefon. A kijelzője se elavult. Ugyan az a TFT kijelző van benne is mint a C5-03-ban, csak a felbontása rosszabb.


A C5-03 nagyságrendekkel jobb.

Ez se igaz. Ugyan olyan 600MHz-es proci "dübörög" mind a két készülékben, csak míg a C5-03-ban 128MB Ram van és 256 Rom van, addig a Galaxy mininek mind a kettőből fél giga (512MB), ráadásul még egy grafikus chip is segíti a működést. Ez viszont hiányzik a C5-03-ból.


A rendszerről már nem is beszélek. Az Android jobban élvezi a támogatást mint az S60-as Symbian.

Fényképezésre azért egyiket se ajánlanám, netezésre meg inkább a Galaxy mini a rossz kijelzőfelbontás ellenére is. Persze ha nem igazán vagy járatos a telefonos témákban, és kedved sincs átszokni egy másik rendszerhez akkor inkább a Nokia, mert az android szenvedés lesz.

2011. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább egy SE xperia mini-t...


T-nél karácsonyi akcióban 40000 ft domino csomagban.

2011. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%

A Mininek olyan rossz a kijelzője, hogy élvezhetetlen.


A C5-03 ezerszebb jobb.

2011. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Nyúlós lónyál ***** válasza:
51%
Na azért valljuk be, a Mini kijelzője annyira gyenge minőségű, hogy az embernek könnyen kifolyik a szeme. A kettő közül egyértelműen a C5-03 élvez előnyt.
2011. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
45%
Két hónapja van minim és engem nem zavar a kijelző felbontása mint ahogy a többi embert sem, aki pl.QCIF (176x144-es) felbontásról vált (sima 2" kijelzők). Egyetértek a 2. válaszadóval szerintem is a mini a jobb.
2011. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik válaszolót nem értem. Csak azért, mert Minijük van, képesek jobbnak titulálni egy fényévekkel komolyabb készüléknél... Nézzétek már meg a technikai információkat könyörgöm!!!!!!
2011. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Némelyik válaszolót nem értem. Csak azért, mert Minijük van, képesek jobbnak titulálni egy fényévekkel komolyabb készüléknél... Nézzétek már meg a technikai információkat könyörgöm!!!!!!


Akkor áruld már el nekem, hogy mi az ami miatt fényévekkel komolyabb egy C5-03. Én megnéztem mind a két készülék specifikációját. Ugyan az az elavultnak számító proci van bennük, ráadásul mind a kettő 600MHz-en kegyeg, ram/rom a mininek több van, kijelző: az egyiknek fakó (C5-03), a másiknak meg túl alacsony a felbontása a méretéhez képest (galaxy mini). C5-03-on lévő symbian elavult rendszer, támogatottság se igazán akad rá, ezzel szemben az androidon igen aktív a támogatottság.

2011. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

A Nokia is ugyanannyi színárnyalatot képes megjeleníteni. Szóval a kijelző ég és föld, kétszerese a felbontás. A szoftver-t kár boncolgatni, szubjektív. Van, akinek ez, van akinek az jön be. Nem lehet kijelenteni, hogy az egyik jobb, csakazért mert...

Hogy a Nokia még mivel jobb? Kamera. Továbbá videó, ami a Miniben csak dísznek van. Gyorsabb 3G net, ezen kívül van HSUPA, ellentétben a Minivel. Szóval sok kicsi sokra megy. De a legbosszantóbb még mindig a hulladék kijelző!

2011. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
És az se semmi, hogy a Minihez hasonló készüléket 2011-ben piacra mertek dobni...
2011. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!