Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telómra rátettem...

Nokia 5230-as telómra rátettem az opera mobile-t, mégis olyan lassan tölt be, van netem rajta full, és frissítve is most volt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Beállításokba is beállítottam a turbót,mégis nagyon lassú,tud valaki valami technikát még?Nagyon megköszönném!

2011. nov. 15. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a telefont.
2011. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a 3G-t. EDGE vagy GPRS kapcsolattal lassú is lesz.
2011. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mini miért nem jó?
2011. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elsőnek:köszi,azt szoktam.azt a 3g-t hol kell beállítani?

és az utcsónak:miért,jobb talán a mini,mint a mobile?mindkettőt kipróbáltam,de a you tube videókat egyik sem nyitja meg.ha van valami tippetek még,nagyon szivesen veszem:-))))

2011. nov. 16. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

3g-t hol kell beállítani?


A hálózati beállításoknál keresgéld. Pontosabbat nem tudok mondani. Ezért jó ha megismered a telefonodat.

2011. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éppenséggel bizonyos szempontok szerint a mini cafatokra veri a mobilt :) de ha neked youtube kell, akkor keress valami youtube klienst. Hoppá, a mobilaréna szerint van a készülékben ilyen. Sherlock Holmes se oldhatta volna meg gyorsabban :)
2011. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
zoligyerek,kiràly vagy!!!tudom,hogy alapból van rajta,de MÈGSE játsza le ez a tetü!!!más ötlet???
2011. nov. 17. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:
most akkor mit keresel? Nekem is meg volt a opera mobile és nekem sem működött...mármint működött csak lassú volt....a mini szntem jobb...a youtubreól meg annyit hogy lehet hogy azért nem játsza le mert lassú a neted...kell hozzá mobil tv előfizetés és akkor tudsz youtube-ozni
2011. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!