Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Annyit szeretnék hogy van...

Fejszel kérdése:

Annyit szeretnék hogy van nekem egy Samsung galaxy S2! Van az a MINTARAJZOLÁS? Ebben kéne segitség! Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam nagyon sokat piszkálta addig amig a telefon nem kéri a GOOGLE FIOK OMAT..! és csak ugy enged be a telefonba beirttam a telefonomba a emailom meg a jelszóm! nem volt jo ezekutan meg valtoztatttam a jelszom a Gmailnál. És igyse tudnátok segteni? létszives nem tudomm mit tennék el vihetném Sassugn os hoz is de elöször a ti véleményeteket!
2011. nov. 15. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Most azt kellene leírni neked, hogy azt a mintás feloldást hogy kell beállítani? Vagy valami érhetetlenül leírt valamit, amit borzasztóan fogalmaztál meg..?
2011. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugye van a telefonban egy Biztonsági feloldás gondolj arra h azért adtad meg hogy ne birja ,más meg nézni az üzeneteidet vagy a képeidet STBSTb. nekem amikor lezárod atelefont akkor feloldásnál meg kell rajzolnod ezt a mintát külömben nem enged be!!.. és ezt az osztajtarsam annyira sokszar elvétette.. h a telefon kéri az Emalilem és semmi mást nem enged kikapcsoltam STB lemeritttem az se ovlt jo semmii.!! és nem tudom mit cisnáljak érteD???
2011. nov. 15. 17:40
 3/10 A kérdező kommentje:
És én elfelej tettem a jelszómat ! Dee, be mentem a Gmailba megváltoztattam a jelszomat itt gépen be engedett de atelomba már nem ...!!!! és nem is engedd-... Érted?
2011. nov. 15. 17:41
 4/10 A kérdező kommentje:
és semmit nem tudok cisnálni a telfonnal.!! smemti nem enged ahogy bekapcoslom már kéri az emailem meg ajelszom!!! pedig jo jelszot irok be ..!! és akkrose jóó.!! és a kartyamon van net is .... és ugyse..._--"
2011. nov. 15. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor próbálj más reget csinálni, s azzal, vagy mobilnet lehet, hogy kéne hozzá.

Hát, tudom melyik programról beszélsz, de szerintem ha elcseszi valaki, akkor 30mp-t kell várni, s annyi. E-mail-ig soha nem jutottam, ha létezik. Nem lehet, hogy leformázta, s akkor azért kéri újra..?

2011. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj h semmit nem enged azon kivul a telefon ahogy a telefont bekapcsolom egy bol azt dobja bee!!! és megváltoztattam már a jelszomat isss.! a gmailban! azze semmi és a SIM kártyámon van net havi 2700 at fizetek .! szoval jo kéne h legyen! meg muatja is ott a 3G alatt azt a naraccssárga meg asszem prios kis nyilakat és azok a netet jelentik!!
2011. nov. 16. 07:15
 7/10 A kérdező kommentje:
igen ha 5 ször elbaszod 30 Mpt várni kell! de itt vagy 40 szer basztak el!!
2011. nov. 16. 07:16
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, hogy e-mail. kéne neki egy hard reset, amit s2-n nem tudom, de google-n biztos írják. a lényeg hogy valahogy resetelni kell a telót. máskor ne add oda a hülye osztálytársadnak, ha ennyi esze sincs.
2011. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat elvittem szervizbe és kiütötték :D szóval már jó mégegyszer köszönöm azéert:D
2011. dec. 3. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor nem lhet valahogy viszahozzni a mintát?
2013. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!