Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdések Androiddal kapcsolatb...

Kérdések Androiddal kapcsolatban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az első, hogy hiába van elmentve valaki a telefonkönyvbe, ismeretlen számként írja ki, ha hív. Nem tudom mitől van, de elég zavaró.

És elvileg engem is ismeretlenként mutat másoknak, ezt hol tudom megváltoztatni?

A másik, hogy a menüben (nem a főmenüben) az alap kék háttér van. Ezt meg lehet változtatni?


2011. nov. 15. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
SE Xperia X8-am van.
2011. nov. 15. 20:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért jeleníti meg ismeretlen számként, mert ő úgy állította be.

Te meg a Hívásbeállítások - További beállítások menüben tudod átállítani a sajátod.

2011. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátteret úgy tudod beállítani, hogy főoldalon hosszan kattintasz a háttérre, és ott kiválasztod, hogy mozgó hátteret szeretnél (marketből letölthető), vagy sima képet, amit a galériából választhatsz.
2011. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy nincsenek titkosítva, és így sem jeleníti meg.

És nem az asztalhátteret, hanem a menü (pl beállítások) hátterét szeretném módosítani...

2011. nov. 16. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem fizettél elő rá, a témobil előfizetésekhez külön meg kell rendelni, valami 2xx forint,
2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kereken 200 Ft a hívószámkijelzés
2011. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és a menü színét nem tudod megváltoztatni.
2011. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) a t-mobile meg **************** **********!!
2011. nov. 16. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!