Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor lehet a készülék...

Ilyenkor lehet a készülék lecserélését kérni?

Figyelt kérdés

Vettem egy mobiltelefont T-mobilenál és rengeteg baj van vele. Tönkrment a hangszóró (lecserélték egy ugyanolyan telefonra), tönkrement a töltő(ezt is lecserélték), tönkrement mégegyszer a fülhallgató (ezt is lecserélték), most pedig megint tönkrement a töltő (az is lehet, hogy mivel a második töltő megy tönkre a készülékben lehet valami sérülés). és már unom, hogy állandóan vissza kell vinni... Ilyenkor lehet kézsülékcserét kérni?


(semelyik sérülés nem az én hibámból volt)


2011. nov. 17. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem simán, azt tudom ha az ember a neten rendel akkor indoklás nélkül 8 napon belül vissza is kérheti az árát.
2011. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ameddig van rá a teljeskörű garancia, addig elvileg kötelesek kicserélni akár a telót is, bár nemtudom, van-e valami korlát, hogy hányszor lehet garanciába belefoglalni ilyesmit. milyen telód van? ha sony ericsson, akkor a töltő az alap dolog, bár nem mindegyik. nekem szétszedhetős töltőből ment tönkre 3, egy nem szétszedős az bírta, de ismerősömé is gyengélkedik. de az olyan, hogy lassan tölti, esetleg olyan fordult elő, hogy feltettem tölteni, feltöltött valamikor éjszaka közepén, úgyhagytam, reggelre meg csutkára lemerült úgy hogy töltőn volt.
2011. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez egy ZTE Blade, fél éve 45000 Ft-ért vettem, de nem vagyok vele megelégedve (kínai sz@r).

Persze, teljes körű a garancia, telefon + tartozékok, csak annyira silány minőségű, hogy havonta bekrepál rajta valami, és ez rengeteg mindenben korlátoz (Manapság elengedhetetlen egy telefon, legfontosabb kommunikációs eszköz, mind a munkához, családhoz, haverokhoz) és ezért szeretném lecserélni egy másik típusú telefonra.

2011. nov. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!