Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade? (kérdések a leírásban)

ZTE Blade? (kérdések a leírásban)

Figyelt kérdés

Használtan körülbelül mennyiért lehet venni?

Tapasztalatok a telefonról?

Hibái?

Előnyei?


2011. nov. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó cucc, nekem már majdnem egy éve megvan. Használtan szerintem nem érdemes venni, újonnan is olcsó, amit használtan eladnak, annak biztos gyíkja van. Én nemsokára lecserélem, de a világért nem adnám el.

Hátránya, hogy ARMv6-os, nincs vaku, és a fizikai gombok (hogy nem érintősek a képernyő alatt).

Előnye, hogy egy jó rommal marha gyors, szép a kijelzője, és 2-3 napig bírja egy töltéssel.

2011. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért van olyan amit azért akar valaki eladni mert megunta, és egy átlag árat szeretnék kérdezni, hogy egy használt körülbelül mennyi lehet? Az alap árát tudom. Olyan 40 kiló körül lehet de nem szánok annyit telefonra ráadásul nekem egy használt is megfelel. Ezek számomra nem olyan oltári nagy hátrányok, nem olyan jelentősek nekem. A gyorsasága tudom hogy elég jó és szép a képe, viszont mivel rengeteget internetezek telefonról és rengeteget töltögetek le így az akkumulátor-tól félek a legjobban mert hallottam olyan csunyaságokat, hogy a ZTE Blade-nek gyenge az akksija az intenzív használathoz.
2011. nov. 17. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, a gyári rommal gyorsan merül, de Cyanogennel 2 napot rengeteg netezéssel.

25-30 körül lehet használtan. 40-től messze van, 40-ért már Xperia Minit kapsz. A telenornál 34 újonnan. Ezért mondom, hogy nem éri meg használtat (ha nem telenoros vagy, a főzött rom függetleníti is).

2011. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazából nemértek ehhez mert eddíg csak windows operációs rendszerű kéziszámítógépeim voltak és így nemtudom hogy különböző rom-ok mennyire csökkentik a telefon fogyasztását.

Hát én 40 környékére saccoltam. az x10 mini/mini pró a kis mérete miatt nem tetszik. Telenor-os vagyok de lehet benézek valami használt teló kereskedésbe és ott egyből tudnifogom ennek az árát.

2011. nov. 17. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az X10 Mini Pro nagyon gagyi, akkor inkább új Minit vegyél.
2011. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam az x10 mini/mini pro nekem túl kicsi! Ha xperia kategóriából veszek akkor vagy sima x10-et vagy x8-at veszek
2011. nov. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!