Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy p1010 (tablet) jó?

Samsung galaxy p1010 (tablet) jó?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék hallani róla... netezésre milyen?...játékra milyen? és ha lehet akkor még azt is hogy a farmerama menne-e rajta
2011. nov. 17. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ilyenem volt...és életem legrosszabb műszaki eszköze. Leírom röviden mi volt vele a bajom: Rengeteg negatívuma volt. Először is nem fogadott usb eszközt, pedig azt már sok okostelefon is tud. Másrészt sokszor egyszerűen bezárta a böngészőt netezés közben. Sok fájltartalmat nem volt hajlandó letölteni. És bizonyos tartalmakat sem volt hajlandó el sem indítani letöltésre. Hosszabb gépelés kínszenvedés rajta. Jópárszor fogta magát és twlaucher hibára hivatkozva resetelésre kényszerített ami adatvesztéssel és könyvjelzők, jelszavak elvesztésével és újra beírásával járt. A kiegészítők is sokba kerültek volna, ha pl tv-re akarom kötni, vegyek dock-ot ami csak egy hdmi-vel tesz hozzá többet az eszközhöz 10000 ft-ért. Hiába másoltam át a programokat a memóriakártyára, reseteléskor ugyanúgy nem voltak sehol. Hiába állítottam be, hogy ne a mobil hanem a teljes verziós weblapot töltse be, akkor is átállt mobil verzióra. És ez csak az, ami hirtelen eszembe jutott. Sose vettem még ilyen rossz elektronikai eszközt mint a Galaxy Tab, pedig sok mindenem volt már.
2011. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább ipad 2
2011. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és akkor milyet ajánlaz a helyett valami árban hasonlót
2011. nov. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!