Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vagyek 60 ezerig?

Milyen tabletet vagyek 60 ezerig?

Figyelt kérdés

Min:android 2.2

5" kijelző

800mhz-s proci.

Ezek a minimumok...



2011. nov. 18. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Galaxy Tab (még a WiFi-s is) 70-től indul. Nekem olyan volt. Nagyon dicsérték a neten a tesztekben, tehát megvettem még augusztusban. De olyan borzalmas eszközt még sosem birtokoltam addig. Egy felnagyított telefon, amivel még telefonálni sem lehet és hordozni zsebben is kínlódás. Ha te is akarsz bukni 20-30 ezret 3 hónap múlva és megbánni, hogy vettél egy ilyen értelmetlen eszközt mint a tablet általában, akkor vegyél Galaxy Tab-ot (P1010) használtan. Én a 3 hónaposomat, zsír új állapotban 50-ért adtam el, és mások is hirdetik ennyiért a neten.
2011. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amazon Kindle Fire, Nook Tablet, Kobo Vox... Bőven lehet találni, főleg külföldön.
2011. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

wayteq-xtab-70dci-an..

Ez 13 jan. végén jelenik meg ( lehet a linik rosz

de a tab nevét be googlezheted Wayteq xTab

70dci

De van a ayteq xTab 70dc ennek csak a

kijelzője rosszab mint a dci nek.

MINDKETŐ

1,5 GHZ Cortex A 9 Dualcor

Android 4.1 J.B


ConCorde tab play

2012. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!