Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia mini pro...

Sony ericsson Xperia mini pro telefonom valamiért nem inditja el a böngészőket (se az operát, mozillát, és a rendes böngészőt sem). Most restartoltam de nem akar vissza kapcsolni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Rámentem a böngészőre,pár másodpercre bejött és kilépett.Próbáltam újra telepiteni és azt irta ki, h csomagolási hiba (mindegyiknél).

Segitsetek!Válaszotokat köszönöm!!


2011. nov. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissítés.
2011. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És most mit tegyek,h visszakapcsoljon?
2011. nov. 18. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki az aksit. Tedd vissza. Aztán vagy bekapcsolod vagy szoftvert frissítesz rajta.
2011. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem kapcsol be sehogy.A gépbe be van dugva de nem mutatja ki,h benne van.A gép jelzi,h valamit be dugtam,ad róla hangjelzést(a gép),de nem tudok belemenni a telóba mert a mappát nem mutatja ki.
2011. nov. 18. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

de nem tudok belemenni a telóba mert a mappát nem mutatja ki.


Androidnál nem is fogja megmutatni a belső memória tartalmát a gépen, csak a kártyáét.


Ha semmire nem reagál akkor szerviz.

2011. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Viszem szervizbe,csak az a legszebb,h 2 napja vettem ki a telót -.-

2011. nov. 18. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissítés SEUS-al
2011. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!