Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung Galaxy...

Szerintetek a Samsung Galaxy Gio milyen telefon? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Megér 36.900ft-ot?Te mennyiért vetted?Előnyei, hátrányai?A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 18. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zavar a női méret, az Xperia Mini jobb választás.
2011. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha "olcsón" akarsz egy nem nagy tudású telefont, akkor ez megteszi.


Szerintem:


Előny:

-jó fotók

-autofókusz

-átlagos zene

-elfogadható sebesség

-normális hangminőség


Hátrány:

-egy napos akku

-nincs flash a böngészőben

-a fizikai híváskezelők hiánya (ez a legdurvább)

-gyenge videó (inkább szar videó)

2011. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

őszinte leszek, nem vagyok tulajdonosa a telefonnak, de az utóbbi napokba teljesen átrágtam mindent amit irnak róla, tesztek, tapasztalatok, adatok stb.

arra jutottam hogy az árába az egyik legjobb telefon..

előnyeihez tartoznak: hardverre hajaz a telefon.. mondhatni gyors, kijelzője nem túl kicsi és a felbontás is megfelelő rajta (Gio: 320*480, Mini: 240*360, Galaxy 3: 240*400), ezen kivül még pár dolog van ami személy függő, kinek mi az előny..auto focus van a kamerában, szép képet csinál, böngészőt gyorsan hajtja a hardver és elvileg van benne egy grafikus gyorsitó is..

hátrány: nincs vaku, videó készitésbe elég gyenge(mint mondtam hardverre hajaz a telefon nem multimédiára), sok fémet nem találni a telefonon(ez minden telefonon igy van szerintem ebbe a kategóriába)


összességében: sok telefonnal vetettem össze, jelenleg én is egy ilyenre akarok beruházni

2011. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Samsung is meg Androidos is. Külön-külön sem vennék, nemhogy együtt. Nem tetszik egyáltalán.
2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Ha nem zavar a női méret, az Xperia Mini jobb választás."


Ezt hogy érted, hogy női méret?

2011. nov. 18. 16:29
 6/16 A kérdező kommentje:
Az Xperia Mini szerintem nagyon kicsi.
2011. nov. 18. 16:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Gondolom arra gondol, hogy durván pici.

3 inch, én ezért is nem vettem. Ellenben rengeteg nő ismerősöm használja, jó kis készülék, ha nem zavar a mérete.

2011. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

16:31


Milyet vettél?Osztálytársamnak galaxy5-van és annak a mobilnak 2,8 inch a kijelzöjeEnnek3,2 inch.Láttam képeken :

galaxy 5: handies.phandroid.com/media/samsung-galaxy-5-1284648976-114.jpg

galaxy gio: cdn.pocket-lint.com/images/zmlh/samsung-galaxy-gio-hands-on-0.jpg?20110712-095004

bocsánat, ha nem müködne a link!

2011. nov. 18. 19:34
 9/16 A kérdező kommentje:

Látom nem müködik.

galaxy 5 szerintem nem annyira kicsi.

galaxy gio-t élöben még nem láttam, de az adatok alapján nagyobb a kijelzöje is.

2011. nov. 18. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ha nem zavar a női méret"


Hát engem nem zavart, mert a hardvere ingencsak férfiasra sikeredett...


De akkor már inkább SE Live with walkman-t vegyél, az méretre akkora, mint a gio, viszont a hardvere az xperia mini-hez hasonló. Telenornál 42000 ft...

2011. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!