Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung Galaxy...

Szerintetek a Samsung Galaxy Gio milyen telefon? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Megér 36.900ft-ot?Te mennyiért vetted?Előnyei, hátrányai?A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 18. 15:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"arra jutottam hogy az árába az egyik legjobb telefon.."


Hát, ha nem most lenne karácsonyi akciós a telenornál a SE live, ezt mondanám én is, de így...

2011. nov. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az auchanban megnyomkodtam és nemrossz, nemrossz én majdnem 50 k ért is vettem, de ennyiért nagyon megéri
2011. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Tökéletes telefon!!!!!
2011. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tökéletes...


Nézd meg a Gio után a Sony Live-ot is...

2011. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bruzsi válasza:

Én 20000 forintért vettem a telenornál előfizetéssel(+net) Előnyei: - nem túl kicsi, de azért SOKKAL kisebb mint a Tab.

-aránylag gyors

- 2.3 android


Hátrányai: - Nekem MOST MÁR(eddig ment) nem megy az Angry Birds (a Seasons megy meg minden más...)

- Nehéz a géphez csatlakoztatni(én nem tudok a gépre tölteni képet, videókat stb...


Én személy szerint meg vagyok elégedve vele :D

2011. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hátránynak még írhatnád az armv6 procit, nincs flash támogatás, nem lesz rá újabb android (4.0) stb.


SE live with walkman sokkal jobb választás nem sokkal drágábban...

2011. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!