Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék a mobilomrol a...

Hogyan tudnék a mobilomrol a gépemre képeket felrakni?

Figyelt kérdés
T-mobile pulse mini telefonom van és mikor bedugom a telomat a gépbe feljön az a panel ahol megnézhetem a mappákat de ott egyikben sincsenek a képek videok ilyenek...nem találom sehol pedig feltelepitettem a telefon telepitőcuccát a gépre de sehol nemtalálom...lehet h hülye vagyok de légyszi segitsen valaki!!!!
2011. nov. 19. 10:53
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Rakd át a képeket/videókat a memóriakártyára, aztán dugd rá a gépre és a DCIM mappában lesznek. Az androidos mobilokon gépről nem lehet a ROMhoz hozzáférni, tehát csak a memóriakártyában tudsz turkálni.
2011. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha van bluetooht a telódon azzal is tudsz
2011. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy tudok bluetooth-tal????
2011. nov. 19. 17:53
 4/4 anonim válasza:
ha a géped képes fogadni a bluetooth-os kapcsolatot akkor egyszerűen csak összekötöd őket
2011. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!