Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation vagy Xperia X10...

Tíííbor kérdése:

HTC Sensation vagy Xperia X10 Mini?

Figyelt kérdés
Én igazából HTC-t szeretnék venni, ám a keret még sajnos nem engedi mert bolti ár 125,000 Ft. Azonban halottam, hogy okostarifa 1000 díjcsomaggal csupán 29 000 Ft lenne. Na most azt nem tudom, hogy ez mit tartalmaz( Azt hallottam, hogy korlátlan Facebook)valamint, hogy ez a díjcsomag még a 29 ezer mellett, mennyi anyagi vonzatot jelent minden hónapban.
2011. nov. 19. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, valahol oda van írva, hogy havonta mennyit kell érte fizetni. Amúgy kb 10k lenne, vagy 7 körül.
2011. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
telenor.hu, kiválasztod a Sensation-t és akkor valahol a készülékspecifikációk alatt találsz egy táblázatot. Abban benne van, hogy melyik csomag esetén mennyi lenen a készülék, illetve a havidíj. Ugyan nem ebben a táblázatban, de ha kicsit jobban szétnézel az oldalon akkor azt is megtalálod, hogy mit tartalmaz az adott díjcsomag.
2011. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy került ez a két telefon egy mondatba?
2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FollowWings válasza:
LG Optimus 2x most 50e Ft a telenornál és jobb mint a sensation! mobilarena.hu tesztek alapján!
2011. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!