Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom párosítani a...

Hogyan tudom párosítani a bluetooth billentyűzetem SE xperia x10 minivel?

Figyelt kérdés
Van egy bluetooth billentyűzetem és más telefonnal tudom párosítani csak az enyémmel nem(sony ericson xperia x10 mini).A galaxy s2-n tökéletes,azon úgy kell hogy a bluetooth beállításoknál meg kell keresni a billentyűzetet(ez az enyémen is meg,látja) és rá kell kattintani,kiírja hogy írjam be a kódot és a kódot ugyanebben a kidobott ablakban zárójelbe ki is írja,de minden alkalommal más kódot ad meg...az enyém meg csak annyit ír ki amikor párosítanám,hogy írjam be a 0000,1234 vagy 1111 kódot! és egyik sem az,mint már mondtam hanem minden párosításnál másikat kreál a billentyűzet! a telefonnal elvileg kompatibilis,mert android 2.1 van rajta(igaz az s2-n 2.3) és azt írja a papírja hogy 1.6-nak vagy annál jobb androidnak kell lennie a telón!Esetleg cseréljem le 2.3-ra az androidot?ha igen,hogyan?Előre is kösz az értelmes válaszokat!
2011. nov. 19. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is x10 minim van, de őszintén én ilyet nem próbáltam vele szóval sajna nem tudok ebben segíteni. Viszont itt van lerírva hogy kell főzött romot rárakni (persze előbb regizz be a fórumra): [link] meg itt is arról van szó [link]


Itt pedig rom-okat találsz 7 darabot is 2.3-ból: [link]

2011. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. nov. 20. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!