Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Erricson Xperia Neo vagy...

Sony Erricson Xperia Neo vagy Xperia Ray, LG Optimus Black, vagy Motorola Defy?

Figyelt kérdés
Ezek közül választanék.Szerintetek melyiket válasszam és miért?
2011. nov. 20. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
xperia ray
2011. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem defy-m van, jó telefon, de a menü angol, a csepp- por- karc- és ütés állóság őőő izé hát nem dobálom :D De ha van pénzed akkor valamelyik xperiát válazd. Azok nagyon jó megbízható telefonok, valamit 1Ghz-s proci van bennük a Defyben csak 800Mhz-es, szóval valamivel gyorsabbak és azokon már 2.3-mas android fut gyárilag, a defy-re a 2.2-es a végső gyári progi az xperiák magyar menüsök. szóval sok a pozitvum mellettük, de a defy nem olyan sérülékeny.
2011. nov. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ööö az előző hozzászólást kicsit kiegészítve:

a Defy-ben is 1GHz-es proci van, csak ezt bizony alulkalibrálták!

Miért mondom mindezt?

Én kb. 1/2 éve 1.2GHz-en használom, 2.3-s Mézeskalács (gingerbread) ROM-mal, átlag 1,5-2 napos üzemidők mellett magyar nyelven... (de húztam már 1.4GHz fölé is, csak úgy sajnos, rossz az akksiidő) kell ennél több...?


Lehet, h a gyári támogatottságát a Moto (szokás szerint elhanyagolja), DE és ez most egy NAGY de, az eddigi mókolt ROM-okat használva, tapasztalatból mondom, szinte semmiben sem marad el a más gyártók által kiadott "officiell" 2.3-iktól...


Ha elég bátor vagy a SAJÁT igényeid szerint kialakítani egy ANDROIDOS telót, akkor mindenképpen a Defy-t javaslom...(mert meggyőződésem, h NE a gyártók mondják már meg, h nekem mire van szükségem...erre tényleg a legjobb alternatíva az android...a fentebbi listádból választva pedig a DEFY...)

2011. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!