Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8-ról...

Sony Ericsson Xperia X8-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen telefont veszek, eléggé tetszik amit tud és külsőre is. NEkem nem kell csúcstelefon, tehát olyat ne írjatok hogy elavult mert nem a legmodernebbet szeretném megvenni ilyen árért. Véleményeket várok, vagy hibákat. Köszi! :)
2011. nov. 20. 18:02
1 2
 1/12 IDP 914 válasza:
Azt nem tudom hogy mit tud mert nekem nem olyan van de szerintem külsőre nagyon szép főleg fehérben :)
2011. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen az az ár?
2011. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 GAbO1254 válasza:
én azt használok, nekem bejön, csak az erederi rendszer és kezelőfelület egy kicsit buta, de ha teszel rá egy főzött romot akkor a statisztika szerint leveri a galagsy s-t is
2011. nov. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát van ilyen családi kedvezményük, szóval előfizetésesen 17 vagy 10 ezerért be tudnám szerezni (10 akkor ha váltunk előfizetői csomagot). Szerintem korrekt az ár.

2011. nov. 21. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, néhány gyári alkalmazás elég buta, de marketről számtalan ingyen alkalmazással teljesen testre szabható. Mivel én egész nap szinte le sem teszem a kezemből, 1-2 naponta töltenem kell, de ez nem a telefon hibája :) A hangszórója nagyon jó, a kamerája nem annyira, de nem is amiatt vettem. Egyetlen hátránya, hogy alapból nem lehet áttenni a letöltött dolgokat sd kártyára, de ezt egy kis okossággal is meg lehet oldani. Szóval én ajánlani tudom :)
2011. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok barátomnak X8-a van, csak ajánlani tudom. AZ alkalmazásokat szedd le marketről, ja és nincs fájl kezelő sem, azt is csak leszeded marketről teljesen ingyen.


A kamera kicsit rossz, de rengetek alkalmazás mehet rá, jó a proci is.

2011. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kamera télleg elég gyenge :) de amúgy eddig elégedett vagyok vele pár nap után :)
2011. dec. 8. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Vettél? Szuper :) Szerintem szeretni fogod, én azt ajánlom először, hogy néhány alkalmazást tölts le marketről. Nekem ezek vannak (persze csak ha érdekel): launcherPro (új téma), quickpick (képkezelő), winamp, meg 1-2 női alkalmazás :) És persze rengeteg játék!!!

2011. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Igen megvettem, és elégedett is vagyok. Kicsit hiányosságot érzek a kamerája terén (nincs vaku, könnyen elmosódik stb.), de nekem amúgy se egy fontos dolog ez a kamera dolog, szal nem baj.

Ajánlanátok még alkalmazást, amit érdemes rátenni? :) Én egyelőre még nem annyira értek hozzá.

Másik kérdésem, hogy kiírta, hogy a teló tárhelye lassan betelik viszont az SD kártyán még több mint 1 giga hely van. Hogy lehet beállítani, hogy azon foglalják a programok a helyet? :) Köszi!

2011. dec. 9. 10:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez a probléma nálam is fennáll... Több kérdésnél írták már ezt, szerintem nézz itt utána, valami program kell hozzá.
2011. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!