Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri beruházni Samsung...

Megéri beruházni Samsung Galaxy S-re?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy 4.0-ás androidot csak főzötten fogják ki adni rá szóval..Támogatottsága megszünik(?) Szerintetek? Azért kérdem mert t-mobilnál lehet megvenni részletre is 2 éves hüségnyilatkozattal (tarifa akármi lehet) 54-be(1x fizetsz 15öt utána olyan 12x 3,3ezret)..Megéri?

Másik teló ami érdekel Sony Ericcson xperia neo,azon lesz 4.0ás ice cream sandwich szóval nagyobb támogatású(?) lesz....Vélemény?

Helyesírási hibám van sok nem érdekel,köszi :D


2011. nov. 20. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább vegyél neo-t. nem tudom miért szólják le sokan a sony-t és miért istenítik az sgs-t...most persze jelen esetben más, hogy a neo kicsit többe kerül, de a tudása is több egy kicsivel.
2011. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sgs super amoled kijelző~
2011. nov. 20. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:

De nincs vakuja.

Amúgy nézd meg, én addig akartam amoledes telefont, amíg meg nem néztem jobban a Galaxy S-t. Van, akinek nem jön be.

A támogatottság meg tökmindegy, a gyári romok úgyis szarok minden gyártónál, kivéve a HTC-t.

2011. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vegyél galaxy note-ot!

az mindegyiknél jobb!

2011. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sonynak nagyon jó a kamerája, tapasztalatból mondom :). Gyönyörű képeket csinál sötétben. Ajánlom neked!
2011. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És képernyője? Amúgy köszi!:)

Vennék én Note-ot ha lenne annyi pénzem de nincs.De akkor inkább HTC Rezound,bár az európába nem müködik D:

2011. nov. 20. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
a képernyője is, a samoled is csak azoknak "szép" akik istenítik, meg akiknek sasszemük van. én a bravia kijelzőt se alacsonyítanám le. note-ot meg szerintem felesleges, mert kényelmetlen lenne hordozni zsebben(már ha belefér)
2011. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lényeg,szerintetek akkor igen vagy ne?most igy 54ezres áron hozzád dobják t-mobilnál,úgy megéri?
2011. nov. 20. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
annyiért megéri.
2011. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@21:54

Nekem sasszemem van, pont ezért nem szeretem az amoledet. Nagyon zavaró, hogy más a felépítése, látom a subpixeleket.

2011. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!