Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
30.000 Ft értékben szeretnék telefont venni hosszabb távra. Mit ajánlotok?
2011. nov. 21. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi állás szerint 10db 3000.-os telefont érdemes hosszabb távra venni!

Szerintem bármelyikkel bele lehet szaladni a gondba!

2011. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire kéne? Mert csak telefonálgatásra, smsezésre meg néha 1-1 fénykép készítésére egy Nokia 6303 megfelel hosszabb távra is. Vagy ha túlélő mobilt akarsz akkor Samsung xcover 271.
2011. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokat telefonálok, szóval célszerű lenne egy jó hangszóróval és mikrofonnal ellátott készülék. Mindemellett sokat utazok, szóval zenehallgatás, illetve szórakozás szempontjából is szeretnék jót találni. Ha van rajta wifi, az még jobb. :)
2011. nov. 21. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet egy okostelefonba kéne gondolkozni. 30ezer körül lehet kapni jókat, de ha igazán hosszú távra kéne akkor azok egy kicsit többe kerülnek.

Ami ennyiért szóba jöhet: Telenore One touch, ZTE Blade,

Az ilyen x8, x10 mini, x10 mini pro, galaxy mini, vodafone 845, 858 meg ezek már eléggé kifutó széria. Jó a Blade se mai darab de az még egész jó.

Kicsit drágábban Sony Ericsson xperia mini (T-nél karácsony akcióban most egész baráti az ára ezért tudásért), live with walkman ami jó és ezek már azért hosszabb távon is jók lesznek.

Ha előfizetéssel vennéd akkor a komolyabb telefonok is szóba jöhetnek.

2011. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra egy NOKIA X6-ot akartam kékben: [link]


[link]


de megyegyeztünk apával, hogy legyen egy másik nokia mert az X6 nagyon drága! Így hát ezt választottam:

[link]


[link]


Így azt mondta apa, hogy megbeszélik a Jézuskával! (én már ma kinyomtattam a 30 Oldalas A/4-es méretű használati utasítást!


Figyelj! Én ajánlom neked a NOKIA X6:

[link]


[link]


pirosban


és itt pedig lilában


[link]


[link]


szép stílusos, okos!

2011. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat! :) Nekem most a Samsung Galaxy mini jön be nagyon, ha esetleg van valakinek valami véleménye róla, szívesen fogadom. :)
2011. nov. 22. 12:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Elméletileg holnap meg lesz véve. :)
2011. nov. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!