Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes lenne inkább...

Melyiket érdemes lenne inkább megvennem az Iphone 4s-t vagy a Samsung galaxy s2-t?

Figyelt kérdés
léci segítsetek mert nem tom eldönteni... az iphone-t szeretném csak annak meg kicsi a képernyője.. -.-
2011. nov. 21. 14:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Figyelj nekd minek kell ide írni ha válaszolni se tudsz?..-.-" gyökér
2011. nov. 22. 19:56
 12/24 anonim ***** válasza:
ba.zdmeg vedd amelyik tetszik majd ájfonnal besülsz mint én aztán annyi villogjál 1 sz@rral :'DD ennyi itt a válaszod megfelel na tsőő
2011. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
sgs2 ..
2011. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
53%

Nem értem miért mondja rá egyből mindenki az Iphone-ra hogy státusszimbólum,meg hogy csak divatolni,vagánykodni akar vele az illető.Ne haragudjatok meg emberek de a világon legjobb telefonjáról van szó!:) Nem a legerősebb,nem a leggyorsabb de a legeslegjobb telefon a világon!:)

És az is köztudott hogy az androiddal csak a baj van mivel EGY NAGY FOS!:)

Csak hogy neaz legyen az első megnyílvánulás h hú egy iphone fan stb.Se androidos se,ios-es nem vagyok.

Jelenleg symbianom van ,de tervezem az Iphonet!:)

A kérdésre válaszolva én az Iphonet ajánlom,kivéve ha idegeskedni akarsz állandóan,meg falhoz kúrni a telefont mert valami megint nem jó azzal a rohadt androiddal!:)

2011. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 BR100 válasza:
Nem értem, hogy miért szidja mindenki az androidot..... Nekem jelenleg egy 600Mhz-es procis 2.2-es androidos mobilom van(legalja kategória) és az ég világon semmi baajom nincs vele... az tény hogy lassú(nem az android hibája hanem a hardver) Nem tudom elképzelni, hogy milyen probléma lehet egy s2-vel... Egyébként én is most tervezem, hogy lecserélem, de egyre jobban az android mellé hajlok az ios-sal szembe
2011. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 MDaniel válasza:

Na ez az...nem az android hibája,hanem a hardware.AKKOR MINEK ADJÁK KI?????ezért jó az iPhone az iOS arra van optimalizálva,nekem androidom van,és csak a szenvedés,idegbetegeskedés van vele,állandó fagyás,bugos.

Nem rég nem tudtam felvenni a telefont,mert olyanja volt és csak egy fekete képernyő volt,meg a billentyűzet bejött úgy random...na ennyit az androidról...

2011. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Azért adják ki, hogy a kispénzűek is birtokolhassanak okostelefont. Nem mindenki születik aranykanállal a seggébe, hogy apuci megveszi neki mindig a legújabb iphone-t. Amúgy az IOS-nek könnyebb gyorsnak lennie rosszabb hardveren, mert csak egy menüből áll az egész. És ARM V6-os procival (2G,3G) az is rohadt lassú.
2011. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Senkinek nem rakja manapság a segge alá az iphone-t apuci!:)

Énis megdolgoztam érte hogy megtudjam venni:D

2011. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
BR100 nem az androidot szidja mindenki, csak 1 válaszoló volt ellene, a többi meg az iphonet hordta le hogy csak arra jó hogy valaki nagynak tűnjön... de én is az iphonet ajánlom, nekem androidos telóm van és jó, de egyik rokonomnak iphone 4s-e van, és szerintem ég és föld a különbség.. az iphonenak nem kicsi a képernyője -.-"
2011. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

# 14/19 Időpont tegnap 23:01


Erre egy szót lehet írni: Neked!

2011. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!