Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y, vélemények?

Samsung Galaxy Y, vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri t-mobile-nál domino csomagban 35991 ft-ért?
2011. nov. 22. 00:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

Látom jól lepontoztál mindenkit Mr 82%-os...


Örülj a már elavultnak számító galaxy minidnek.

Amire a 4.0-ás android se fog kijönni...

2011. dec. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ice FruiT válasza:
0%
Azért nem lyan gyenge telefon mert én kaptam hozzá 4GB memory kártyát meg adaptert meg sok mindenkinek van ilyen telefonja néztem róla vidit is és elég sok játékot kivisz meg sok minden fér rá nem olyan könnyen törik mint a többi.
2014. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
hüly..e vagy ...
2014. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Aztaaa.Kajak kaptál hozzá egy akkora memókártyát ami manapság beépített memónak is kevés lenne?Nem mondod?Hát azonnal rohanok és veszek ilyen telót.

Komolyra fordítva a szót.Kíméld magad az ilyen vackoktól.8 ezernél többet nem ér.

2014. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
És mindezt 2 évvel a kérdés felrakása után okádja ide, amikor már a kérdező is leírta, hogy megrendelte az xperia mini-t ami ma is köröket ver rá.
2014. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
mondjuk legalább a kérdezö nem volt ekkora ökör és hallgatott ránk anno
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hát tényleg jobban jártam az xperia mini-vel, mint az y-al. 2 éve írtam ki a kèrdést és még mindig van valaki aki válaszol és mèg akkor is ezt a szart ajánlja. Gondolod majd ilyet fogok venni így 2014 elején amikor már leírtam, hogy vettem egy xperia mini-t?
2014. jan. 5. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!