Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új akkumulátort a...

Vettem egy új akkumulátort a telefonomra, viszont nem akar bekapcsolni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Felraktam töltőre, a kijelzője villog, viszont nem lehet bekapcsolni, és nem reagál semmire. Mennyi idő után kezdjek gyanakodni, hogy nem jó vele valami?

Sony Ericsson w200i-m van.


2011. nov. 22. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Le van merülve. Nagyon.

Vagy hibás.

Vidd vissza.

2011. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt hiszem, éjszakára felrakom töltőre, aztán ha reggelre se reagál semmire, akkor vissza a feladónak...
2011. nov. 22. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is le van nagyon merülve, annyira, hogy a töltőelektronika "selejtes"nek minősíti, nem foglalkozik vele, de ettől még hibátlan.

Polcról előkerülő kütyük szoktak ilyet csinálni.

ELLENŐRZÖTTEN, (tápegység, előtételleállás, árammérő, voltmérő)+ - án keresztül bele szoktam küldeni némi villanyt, tényleg nem kell sok, 5 perc, ca. 100mA, már megy is vissza a helyére és minden helyrebillen.

2011. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kö szi a választ! Ha lehetőségem lesz rá, akkor megpróbáljuk majd feléleszteni :)
2011. dec. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!