Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én vagyok ilyen, vagy...

Csak én vagyok ilyen, vagy más sem szereti az érintőképernyős telefonokat?

Figyelt kérdés
Nem rég megbeszéltük, hogy milyen telefont fogok kapni karácsonyra! Én egy érintőset szerettem volna, de azt mondta az egyik sz ülőm, hogy nem jó olyat ne kérjek! Kiválasztottunk egy telefont és azt mondták, hogy megbeszélik a Jézuskával! És jobban belegondolva tényleg nem bírom az érintőképernyőt! Belegondoltam, hogy mi van akkor ha elejtem? Dobhatom ki az egészet! Én nekem egyszerűen hiányozna az érintőképernyőröl valami! Olyan támasztékszerű! Mellesleg sokkal jobban megbízom a sima nyomógombos fajta NOKIA telefonokban! Mások is így vannak ezzel, vagy csak én nem szeretem az érintőképernyőt? Meg nekem furcsa lenne az az üresség! Más is így van ezzel?
2011. nov. 22. 18:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
a nyomógombosak kezdenek kimenni a divatból és kevés rájuk az alkalmazás és ajáték is. Ha telefont akarsz akkor érintőset vegyél és ne NOKIA-t. Ha elejted attól még nem törik szér az érintős mert azok is strapabírók azért. Hágy éves vay és mennyit költenétk a telefonra? ha túl gyakran ki szokott ugrani a kezedből a teló akkor ütésállót vegyél mint a Motorola defy vagy defy+.
2011. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
de ahogy az elöttem lévő kérdezi nem tudom hány éves lehetsz hogy még van nálad jézuska
2011. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Bocsi öcsém, de felvilágosítalak: A Jézuska nem létezik!!!!! A szüleid teszik az ajándékokat a fa alá (és persze ők is veszik meg, ők is csomagolják be és még a fát is ők díszítik fel, ha nem közösen csináljátok.)
2011. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:

Belegondoltam, hogy mi van akkor ha elejtem? Dobhatom ki az egészet!


Az enyém esett már egy párszor kijelzőre. Egyszer meg én magam vágtam be a szekrénybe, de az érintőképernyő köszöni szépen jól van. Semmi baja neki. Sehol egy karc, vagy repedés. Ennyi előnye azért van a Gorilla Glass-nak. Elég sok mindent kibír.

2011. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

Ha elejted, és sérül a képernyő, akkor oly mindegy, megrokkant.

Az ritka, hogy az érintő elromlik a kijelző meg jó marad..

2011. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
DEFY-omat én is ejtettem már le párszor betonra, kijelzővel lefelé. A huszadik ilyen után keletkezett egy kb. 0.3 cm hosszú függőleges karc a képernyő bal felső sarkában és ennyi. Persze azon a részen is tökéletesen működik a kijelző.
2011. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
Mivel egyáltalán nem értesz a telefonokhoz, és hozzád még a jézuska jár így elég lesz neked egy játék telefon is.
2011. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

A nyomógombos kijelzőt is összetörheted, nem értem az összefüggést.

Egyébként pedig próbálj ki egyet. Ha nem tetszik akkor nem tetszik, nem erőszak a disznótor.

2011. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Mennyi pihent agyú ember van!


1! Én nekem volt egy NOKIA 5130-as XPressMusic-om és strapabíró volt! És akkor azt is mondjátok már meg nekem okosok, hogyha vízbe ejtem, akkor sem megy tönkre a képernyője? És ne gyertek nekem olyannal, hogyha Sony Ericsson XPeria Active-ot vegyek! Nem vagyok hülye a mobiltelefonokban! 2-3 év jobb esetben 4 év és behal az érintőképernyő! Ja és SAMSUNGOT nem veszek! LG-t végképp nem! ZTE azt sem (érintőképernyő csere 25,000 ft) egy szóval nem veszek semmi mást egyelőre csak NOKIA márkájút! Kiváncsi lennék arra, hogy egy 850mAH-ás aksival mennyi ideig bírná az érintős telefon! Mert a mostani nagyon gagyi fekete-fehér képernyőjű telefonom remekül bírja! Sőt! Az 5130-as telefonban meg 1020mAH-ás aksi volt! Azzal mennyi ideig bírná egy érintőképernyős telefon? Wifi használatával, zene, plusz játék és hívás? Szerintem, jó ha kibírja egy töltéssel 4 napig! Én akartam WIFI-s telefont ráébresztettek, hogy felesleges! Miért? Mert internetezni a gépen kell! Ott van a 21,6 colos képernyő, azon kell internetezni! GPS-t hol használom? Nem utazok idegen városokba! 1-2 havonta egyszer akkor is családdal! Facebook-om nincs! Google Plus-om van ami újabb mint a Face tehát minek facebook! Egyébként meg mondjátok már meg akkor, hogy miért ne vegyek NOKIA márkájú mobiltelefont? Mert Symbian van rajta? És azt is tudja valaki, hogy miért Symbian? És, hogy miért nem raknak rá Androidot? Mert én ezeket tudom! és azt is, hogy ez valószínüleg meddig fog tartani!

2011. nov. 22. 18:44
 10/59 A kérdező kommentje:
Ja! Meg a népszerű Androidnak köszönhetően nyomják réfele a vírust! Sybian-ra kevesebb van! Főleg, hogy amit kinéztünk az a Series 40 6.th változatával van ellátva, ami fejlettebb mint ami az 5130-as telefonomon volt, de nem éri el a Symbian-t! Egyébként meg amit választottunk az jobban tetszik nekem, szint minden érintőképernyős telefonnál!
2011. nov. 22. 18:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!