Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem FAN-oknak szóló kérdés:...

Nem FAN-oknak szóló kérdés: neked milyen telefonod van és mire használod? Ha okostelefonod van, akkor, azt mennyire használod ki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem Samsung champem van. Asszem valami C3300K néven futott lassan egy éve. Először apukám vett magának, neki nagyon tetszett, aztán karácsonyra én is kértem egy ilyet. Tetszik, mert szép, elegáns, nagyon jó hangja van. Érintőképernyős, de az előítéleteim nem igazolódtak be, nem olyan rossz, igaz én csak telefonálásra, meg zene hallgatásra használom. Wifi sajnos nincsen benne, játékok nincsennek rajta, de felesleges dolog is. Egyetlen jó játékot találtam rá, a Doodli Jumpot, ha éppen várni kell a buszra mindig ezt játszom, vagy éppen a buszon. Szerintem megéri ez a telefon az árát, mert nem is drága, szerintem most (is)) olyan 20 000 körül lehet. Ha akarod küldök róla képet.
2011. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Problem? válasza:
58%
Nekem Samsung Galaxy Minim van és baromira jó telefon amit kihasználok rajta az a GPS,internet zenehallgatás plusz a játékok amiket letöltök.
2011. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 4 em van

játék+zene+néha térkép+böngészés + haverokkal/rokonokkal facetime/skype(videóhívás) stb.

2011. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy 4 éves ütött-kopott K750 van, csak telefonálok vele, meg néha SMS. De legalább nem sajnálom ha leesik, kibírt ez már mindent. xD

Már fényképezni sem szoktam vele, mert van külön fényképezőnk, ahhoz képest már ez is csak CMOS kamera (pedig anno jónak számított). :D

2011. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

LG Optimus 2X és kizárólag játék:D meg deviantartozok róla pár naponta, meg íméltet nézed de ennyi

Pff, mennyire használom ki? SemennyireXD (van ilyen szó? elég érdekes leírvaXD)

JÁTÉK!!!


16/F

2012. márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alcatel POP C7, használom GPS-re néha, időjárás és hír olvasására, fényképezésre, videózásra, rádió hallgatására, jegyzetelni meg néha játékokra. Szerintetek kihasználom? :)
2015. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze SMS és telefonálás alap.
2015. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lumia 520 telefonálásra csak meg jegyzetelèsre hogy mit kène megvenni vagy megcsinálni ,másra nem .
2015. márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zakathol ***** válasza:
100%

i5s és többnyire fotó/videózásra használom, zene, navigáció és web2.0-ás alkalmazások, voip, céges levelezés és naptár.

De otthon néha TV/hifi-re is streamelek róla tartalmakat.

2015. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!