Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Ot-602 es telefonra,...

Alcatel Ot-602 es telefonra, telenor klikk telefonokosítót?

Figyelt kérdés

Alcatel OT 602es érintőképernyős telefonom va,n szeretném kipróbálni milyen a telefonos net, telenoros vagyok, tehát kipróbálnám ezt a cuccot, de a neten ki van írva hogy melyik készülékre érvényes, és ez nem szerepel ott, de viszont nagyon új modell...tehát...van esély rá hogy menjen? Esetleg van benne valami buktató? Valószínűleg a 3 hónap letelte előtt le szeretném mondani, tehát fizetni nem szeretnék érte, viszont ők se hülyék...3 hónap ingyen? Tehát hol a buktató?


Ajánljátok-e vagy sem, miért?


Valamint erre a telefonra usb kábel nélkül, sd kártyára ha rakok játékot, rá tudom tenni telóra, és el is indítja, vagy nem működik usb kábel nélkül?


Valamint mennyiért és hol lehet kapni ehhez a modellhez usb kábelt?



KÖSZI ELŐRE IS!!!


(13 éves vagyok, tehát nagyon nem fogok telefonálgatni meg telenorhoz rohangálni, "kocka" sem vagyok, tehát ezért szeretnék itt segítséget kérni)


2011. nov. 22. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Klikk egy szolgáltatás. Olyan nincs, hogy egy készülékre nem elérhető. Esetleg amit te néztél kompatibilitási lista az az opera mini-re vonatkozhatott. Attól még meg lehet próbálni azt is felrakni. De ha nem megy az se baj. Kell, hogy legyen alapból is böngésző a telefonon.
2011. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem számít milyen telefon.

A buktató 3 harmadik hónap vége, sokan elfelejtik. Vagy egyszerűen megkedvelik és hagyják.

Ez a csábítás.

2011. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van gyári Opera mini, Twitter és Facebook...tehát akkor ha nem felejtem el lemondani, akkor nincs buktató?
2011. nov. 22. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És még annyi, beszélgettünk róla a családdal, nekik ebbe mi a jó? 3 hónap ingyen...aztán le lehet mondani és kész....nekik ebbe nem lenne haszon...

Véletlenül sincs semmi hangyányi szöveg a "lap alján"?


Szívtunk már ilyen miatt, és most ezért nem szeretnénk fizetni utólag vagy akárhogy...remélem értetek...



Kösziii!

2011. nov. 22. 21:13
 6/11 A kérdező kommentje:

A szolgáltatás megrendelésekor a havidíj terhelése időarányos, lemondáskor a havidíjmentes Mobil Online Start szolgáltatást biztosítjuk mely a lemondást követő számlázási ciklus kezdetétől válik érvényessé azaz lemondáskor teljes havidíjat terhelünk.

Az adott időszakban a vonatkozó teljes forgalmi kedvezményt biztosítjuk.


És ez a pár mondat mit jelent az én szemszögemből? Valaki elmagyarázná?!


Imádnám, kösziii!

2011. nov. 22. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekik az a jó, hogy ha valaki elfelejti, mert annyira hozzászokott, akkor megy nekik a pénz. Van akinek meg simán megtetszik ez a szolgáltatás és fizetne érte. Megint megy a Telenornak a pénz.

Amúgy semmi hátrányos dolog nem származik belőle.

2011. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem..akkor mi ez a Mobile Online Start?
2011. nov. 22. 21:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert hogy azt állítják, hogy ha megszakítod a Klikket...ezzel valamit csinálnak...nekem pedig ezze nincs szükségem...
2011. nov. 22. 21:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Az az alap, havidíj nélküli csomag. Ha lemondod a klikket akkor ezt aktiválják. Ez arra jó, hogy ha netezni akarsz rajta akkor azért mégis legyen valami net.

Viszont ezt is le lehet mondani ha erre nincs szükséged.

2011. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!