Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile üzletében lehet-e...

A T-mobile üzletében lehet-e még kapni SE Xperia X10-et?

Figyelt kérdés

És,ha lehet kapni akkor kb.mennyiért?:)

És még azt szeretném megkérdezni,hogy kb.30-40 ezerért lehet JÓ okos telefonokat kapni?

Kinéztem már egyet,a HTC Wildfire S-et,szerintetek milyen telefon?


2011. nov. 23. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy árulják még az X10-et.

30-40 ezerért okostelefon hát... az új mini 45 most akciósan dominóban, a defy szintén ennyi csak 2 év előfizetéssel. Ezek nagyon jó gépek. Hardveres tekintetben modernnek számítanak, a mini pro ráadásul még jól is támogatott telefon. Arra lesz 4.0-ás android.

A Wildfire S jó telefon. A kijelzője nekem ugyan nem tetszik, de meglátszódik rajta a HTC minőség. Jól optimalizált android rendszer a sense felülettel, nincs gond a sebességgel, csak épp hardveresen elavult a kicsike.

2011. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Már én is gondolkodtam a Defy-n,mivel nagyon sok helyen emlegetik..meglátjuk,lehet ennél fogok maradni.

2011. nov. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!