Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon: 100 MB/hó...

Mobiltelefon: 100 MB/hó mennyi netezéshez elég? Xperia Play" jó választás lenne egy 12 éves fiúnak? Vagy melyik? Első mobiltelefonja lesz, de aztán évekig nem lesz pénzünk újra, szóval nem árt, ha bírja a strapát.

Figyelt kérdés

Xperia Play-nél olcsóbbak közül melyik lenne még jó választás egy 12 éves fiúnak, aki imádja a zenét+játékokat, de még nem volt mobilja?

Kérlek, azt ne mondjátok, hogy kérdezzem meg őt, mindenképpen meglepetést szeretnék okozni neki.


Előre is köszönöm a válaszokat, és nagyon érdekelne a fiatalok véleménye.


/egy nem fiatal anyuka/


2011. nov. 23. 15:32
1 2
 1/20 bp1985 ***** válasza:
46%
Kézcsók. Felesleges 12 éves gyereknek 80 ezres telefon, mert úgy is ellopják, főleg ha utcán veszi elő. Erre a célra egy középkategóriás telefon is megfelel, bár azt sem fogja kihasználni. 100 mb az emailre, meg híreket olvasni jó, de letöltésre nem az igazi.
2011. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! És hány MB-os netre fizessek elő szerinted? Első pár hónapban, amíg az újdonság erejével ha a telefon, biztosan jó sokat netezne, zenéket hallgatna.


Én ehhez olyan hülye vagyok... 500 MB is kevés?

Xperia Life-ot is jó eséllyel ellopnák?


Olcsóbbak közül melyik az, ami jónak számít? Mindenképp "okostelefon" kell. Okos a gyerek is. :-)

2011. nov. 23. 15:47
 3/20 A kérdező kommentje:
És a HTC jó márka? Ezt csak úgy kérdem.
2011. nov. 23. 15:53
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a ZTE blade/skate a legjobb választás 1. okostelonak!Olcsó,megbizható,és azt nemlehet tönkretenni:)
2011. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen a HTC elég jó márka,de általába elég drágák.
2011. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bp1985 ***** válasza:
46%
Nekem két htc-m van, én mást nem vennék, előtte IPhone-m volt. IPhone előtt is az volt. Nagyon jó telefonokat csinál, de drága, ez így van. Van olcsó is, pl wildfire s. Azt ilyen 55 felé meg lehet kapni hivatalos helyen, hivatalos garanciával. Ami még viszonylag olcsó: Samsung galaxy y, Samsung galaxy gio, Sony ericsson x8.
2011. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt az ellopják szöveget, és ne ajánlgassatok már ilyen alsó kategóriás mobilokat csak azért mert irigykedtek. Kérdező itt sajnos nem nagyon fogsz értelmes választ kapni ezektől. 500 mb adatforgalom letöltés nélkül bőven elég egy hónapra, Az Xperia Play ugyan játékra lett kitalálva, de ezt lényegébe csak a PSP játékvezérlő tükrözi, mert hardverileg elég gyenge a telefon, mármint nem gyenge, de az új játékokat már elég neccesen foglya vinni. A Galaxy S Plus-ba már valamivel jobb processzor van viszont nincs benne vaku, ha ez számít valamit. A HTC egy nagyon jó márka, talán az ő androidjuk a legjobb. De tőlük csak a HTC Desire S és HTC Desire HD van ilyen árba, amik már réginek mondhatók. A HTC Radar meg Wndows Phone operációs rendszerű ezért azt nem ajánlom. Javaslom olvasd a [link] tesztjeit, az ő fórumukon talán még értelmes választ is kapsz.
2011. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, minden típusnak utánanézek, amiket írtatok.

Mindenképpen "menő" kis telefont szeretnék neki, aminek igazán örülni fog. Semmi jó holmija nincs ezen kívül. :-)

2011. nov. 24. 11:19
 9/20 A kérdező kommentje:
Megnézem a Mobilarénát is , köszi!
2011. nov. 24. 11:20
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, szerintem Te ráéreztél, mit szeretnék, és igen, vaku sem árt.

Megnéztem tegnap a T-mobilenál a Xperia Playt (Xperia Live, nem volt kirakva sajnos), és akkor nagy... Élőben nagyon nagy méretűek ezek az érintőképernyősök, nagyon meglepődtem. A Samsung Galaxy is tök nagynak tűnt nekem.


Ha még olvasol, hagy kérdezzem meg, hogy a kisebb méretű telefonok, mint pl. Xperia Mini nem igazán jók játékra?


Vagy szeretik a fiatalok azokat a batár nagy telefonokat cincálni? Vagy csak nekem tűnek túl nagynak?

2011. nov. 24. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!