Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik az androidos telefonok...

Mik az androidos telefonok előnye illetve hátránya? Valamint konkrétan mi az az android?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Android egy operációs rendszer, ha erre rákérdezel, akkor nem célszerű ilyet venned. Rengeteg (>100 000) további, neked tetsző alkalmazást lehet még utólag rátenni az ilyen készülékekre, ízlésed szerint "átszabni"de ehhez "véna" kell.

Ha csak megvenni és használni akarod, akkor Iphone, Symbian, Bada.. ezek alapból jobbak, de nehezebb variálni.

Tudom, bármelyik megállapításomra lehet ellenpéldát hozni...

2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem érdemes androidos telefont venni...
2011. nov. 23. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.. De azért érdemes, azért alapból is van benne minden szükséges, megjön a kedved és rájössz mi mindent lehet MÉG rátenni...

Én ajánlanám!

2011. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előnyük a testreszabhatóság. A bada és a Symbian nem jobb az androidnál!!!! Telefonálás szempontjából nem túl előnyösek az okostelefonok.
2011. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!