Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4s Megbízható?...

Fekete Baldvin kérdése:

Apple iPhone 4s Megbízható? Nincs baja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát 190 ezer ft-ért beütne, ha lenne baja...Amúgy nem a legtartósabb, de aki ilyet vesz, az úgyis évente(max) kétévente lecseréli a legújabbra.
2011. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
De. Úgy baj az egész, ahogy van. Pardon: Vicc az egész telefon, meg az egész kiharapott almás cég is. Feljtsd el de izibe. Köszi.
2011. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Az Iphone 4 Nagyon tetszetős telefon nincs semmi baj ne higyj ennek az embernek.. Jól jársz vele..
2011. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon gondolkozok egy ilyen telefonon.
2011. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az iPhone 4S a legjobb a piac
2011. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az iPhone 4S a legjobb a piacon, és csak egy újabb iphone múlhatja felül. A samsung nevű cég meg egs vicc úgy ahogy van, egy az egybe copy az iphonról, papiron hu de okos a valóságba egy nagy szr, másolat az androiddal együtt, az is egy az egybe az iOS másolata. A samsung csak annyit csinál hogy fogják a kész desegnt az iphoneét és ráírják hogy Samsung, persze szarabb műanyagból csinálják.
2011. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%

igen és míg te kiadsz 200ezret egy telefonért,amin 2 db 800mhz-s proci van,én addig veszek egy sgs 2-t amit overclockolok 2 db 1,5gigaherzes procira,és rárakom ics 4.0-át,ami odavissza veri ios-t,akkor te sirsz h NEM TUDOD FELRAKNI ÁJFONRA a jailbreaket,és súlyos forintokat fizetsz a progikra.

egyértelmüen NEM éri meg az árát,csak márka miatt annyi,ja és képernyője egyböl betörik ha leejted,sgs2-n kb karcolás nincs rajta

iphone 4 vs samsung galaxy s2 crash test.

nincs több válaszom

2011. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

az utolsónak , és képernyője egyböl betörik ha leejted,sgs2-n kb karcolás nincs rajta - TE H*LYE ID*ÓTA mind a 2 telefonon gorilla glass van


, igen és míg te kiadsz 200ezret egy telefonért,amin 2 db 800mhz-s proci van,én addig veszek egy sgs 2-t amit overclockolok 2 db 1,5gigaherzes procira,és rárakom ics 4.0-át,ami odavissza veri ios-t


- Nem veri az iOS t , gyorsabb , könyebb kezelni , STABILABB (nem fagy mint a szar droid), appstore több mint dupla annyi app , miben is jobb???


,,akkor te sirsz h NEM TUDOD FELRAKNI ÁJFONRA a jailbreaket,és súlyos forintokat fizetsz a progikra. ,,


Tudod van aki megveszi az appokat , mivel tiszteli a készítőket és támogatja őket , aki meg nem akar fizetni az appokért 3 kattintással jailbreakeli , ha meg nem sikerül neki , megnéz 1 how to make makaróni videót , ennyi !

2011. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ekkora flame warokat...ezért írok már ide keveset
2011. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Iphone a legjobb, de a legdrágább is. Kérdés, megér-e annyit neked a magas minőség, hogy kiadj érte ennyit. Ha csak arra kell telefon, hogy hetente 2-3x felhívj egy-két embert, akkor arra jó az olcsóbb is. De ha szeretnél vele játszani, alkalmazásokat telepíteni, fotózni, facebook-ozni, esetleg tv-t nézni (média mánia díjcsomagokkal még ezt is lehet!), netezni, gps-ezni, és akkor még csak néhány dolgot soroltam fel, mit tud az Iphone, akkor szerintem bőven megéri. Sokan írják, a következő Iphone-t úgyis megveszed. Én azt mondom, 2 éves hűségnyilatkozattal veheted pl. T-mobile-nál (más szolgáltatóknál nem néztem utána), de ez olyan teló, amit 2 évig simán tudsz használni.

De mondom, ha nem akarsz ennyi funkciót használni, akkor vedd meg az olcsóbbat.

2011. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!