Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE skate mennyire megbízhat...

A ZTE skate mennyire megbízható telefon?

Figyelt kérdés
Esetleg ebben az árkategóriában van jobb telefon?
2011. nov. 24. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A ZTE-knél max a Mini van asszem. A Defy meg 60 körüli.
2011. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi és maga a ZTE megbízható? Csak mert azt csodálom, hogy ennyi pénzért ilyen jó telefont kapok.
2011. nov. 24. 16:08
 3/17 anonim ***** válasza:
xperia mini vagy se live...
2011. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak a kijelző mérete ami jó...


A hardvere pedig elavult armv6 procin alapul.

2011. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy hete vettem egy skate-t! első androidos telefonom! nekem teljesen bejött leszarom milyen proci van benne meg stb szerintem nem nagy jelentősége van legalábbi számomra nem egy atom számítógép kell a zsebembe! nekem teljesen megfelel eddig anyi bajom volt csak fele ha tul sok alkalmazás van megnyitva kicsit belassult ezen kívül még csak annyi hogy egy teljesen alap android van rajta semmi extra de ez egy főzött rommal orvosolható4 szerintem nagyon frankó telefon lehet rá pakolni bármit amire szükséged van! csak annyi hogy memóriakártyát nem kapsz hozzá külön kell venni, anélkül nem használható a fényképező sem meg sok más és nem is tudsz rá pakolni se zenét se képet se semmit meg nemelyik program is kéri a kártyát, de egy memkari már igazán nem nagy összeg!
2011. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja és még annyi hogy nekem nagyon bejön ez a hatalmas kijelző azért csak jobb mint egy minit nyomkodni!
2011. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"első androidos telefonom! "


A blade-ed után esetleg...

2011. dec. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy ez az első androidos telód túl sokat tudsz...


"de ez egy főzött rommal orvosolható"


Te vagy ebben a toipcban a most 74%-os illető, aki kapásból lepontoz mindenki, ha más a véleménye:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Nem kell azért ennyire hülyének nézni senkit...


Gerinc annyi sincs benned, mint egy meztelencsigában, ha beégsz regelsz egy új felhasználót...

2011. dec. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Hude k.rva jól kitaláltad a nagy semmit! baldem sosem volt előző telóm samsung gt-s5600, de egyébként k.rvára leszarom! tudni meg azért tudok többet mert énis olvasgattam sokat mikor teló választás előtt áltam! lepontozni nemszoktam senkit csak semlegest azt is csak a saját kérdéseimben bár jó ha tettem fel eddig 4-et! haha az meg másik vicc hogy én vagyok e a topcban a 74%os illető mert egy szavas válaszokat egyébként sem adok! ja és 98% os vagyok bocs :)
2011. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
regelni újra meg minek regelnék ha beégnék? ugysincs kiirva felhasználónév egyébként sem szoktam olyan válaszokat vagy kérdeséket adni ami miatt beégnék! másik meg az hogy az itt feltett kárdésre is csak én vlaszoltam a zte skate telefonnal kapcsolatban!
2011. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!