Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy ingyenes, elég...

Ha van egy ingyenes, elég erős WIFI hálózat a közelben, te a telefon nem kapcsolódik hozzá, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A telefonom - ZTE Blade - wifi hálózatot érzékel, ami nincs levédve jelszóval és elég erős is. Csatlakozik is, jelzi is hogy van wifi kapcsolat, de pl. a facebookot nem tölti be - és mást sem.

Mégis mi baja, mit csináljak vele? Minden más hálózathoz hajlandó csatlakozni ami ingyenes, de ehhez nem. :(


2011. nov. 24. 22:16
 1/5 anonim válasza:

van ilyen "kamu" wifi,én is találkoztam már vele.kolléga valamit mondott is róla,hogy szerver,vagy mi,és azért nem tudsz csatlakozni. Van olyan,aminek még a wifi listában megjelenő ikonja is más forma,mint a többinek. Erős jele is van,meg nem is zárt,csatlakozva is vagy, de neted mégsincs.

békélj meg a gondolattal. Keress másik wifit.

2011. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én sulimban Wi-Fi-s projektorok vannak, rájuk tudok csatlakozni de nem érek vele semmit. Te is ebbe a "csapdába" eshettél.
2011. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nincsen megosztva a net mindenkinek.
2011. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A WIFI nem egyenlő a nettel.

Pl nekem WIFI hálózatba van kapcsolva a nyomtatóm. És a szomszéd srác is ugyanezt kérdezte tőlem mint te.


2011. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Attól hogy nincs lejelszavazva, még lehet MAC filter rajta.
2011. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!