Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Hardresetelni az...

Hogyan tudom Hardresetelni az Alcatel Ot-807 mobilom?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen, van egy Alcatel OT-807-es telefonom, és már telepakoltam minden sz@arral, és már lassul, de sehogy se tudom leresetelni, a beállításokban sincs semmi ilyen opció :S
2011. nov. 25. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

beállítások->alkalmazások->alk.kezelése->letöltött alk.->rámész a kiválasztott alk.-ra és az "eltávolítás" gombocskát megnyomod

Az én alcatelemen így van (az enyém move by T-mobile de a kettő MAJDNEM ugyanaz :D)

2011. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de eléggé eltér a 2 telefon, mert nekem ilyen opcióm nincs is :D De tegnap körülbelül 3 órás szenvedés után rájöttem, hogy hogy kell, mert minden oldalon úgy írják "úgy kapcsold be a telefont, hogy nyomd le a #-et és a bekapcsoló gombot egyszerre" de ez egy hülyeség ALCATEL OT-806/807 telót a *+bekapcs gombal lehet resetelni!!!! Végre rájöttem :D
2011. nov. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!