Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árt a mobilnak, ha feltöltés...

Árt a mobilnak, ha feltöltés közben használjuk?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül telefonálás, de mondjuk közben sms-t írunk, képet teszünk át szg-re vagy ilyesmik.

Köszi a választ:)


2011. nov. 25. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.Csak akk lassaban töltödik.
2011. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gergoap ***** válasza:
Az árt az akksinak, ha éppen ezek miatt kihúzod és utána megint visszadugod!
2011. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" gergoap válasza:


Az árt az akksinak, ha éppen ezek miatt kihúzod és utána megint visszadugod!"


Nem, az sem. Miért is ártana?

2011. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gergoap ***** válasza:
Mert ha így töltögeted, hiába nincs memória effektus, előbb utóbb csökken a teljesítménye. Akkor lesz a leghosszabb az akksi élettartama, ha mindíg teljesen feltöltöd és csak azután veszed le.
2011. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"gergoap válasza:


Mert ha így töltögeted, hiába nincs memória effektus, előbb utóbb csökken a teljesítménye. Akkor lesz a leghosszabb az akksi élettartama, ha mindíg teljesen feltöltöd és csak azután veszed le."


Ezt honnan álmodtad?

Én két és fél éve "töltögetem". Más telefonban kinyúvadt ennyi idő alatt, ez még hozza a formáját.

A laptopomé szintén két és fél éves, 5,5 - 6 órát üzemel akkuról pedig csak "töltögetem".

2011. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!