Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan adjam el a telefonom?

Hogyan adjam el a telefonom?

Figyelt kérdés

Lg Gt540es telom van, fuggetlen, nagyon szep allapotu, androidos, 20e FT, de nem tom eladni.

Mit csinaljak?


2011. nov. 26. 09:18
 1/7 anonim válasza:
Hol próbáltad már eladni? Internetes aukciós oldalak esetleg?
2011. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak a sortársai. Szerintem magas az ár, ennyiért nem fog elkelni.


[link]


Az a helyzet hogy a piac tele van hasonló készülékekkel, ami hasonló használt árban már nem rezisztív kijelzővel és flash támogatás nélkül üzemel.

Ha valaha pénzt akarsz belőle látni, akkor engedned kell, mert karácsonyra rengeteg akcióval rukkolnak elő a szolgáltatók, utána pedig újabb hullám telefon kerül a használt piacra, ami jelentősen leveri az árakat.

Azt tesz valamiit értékessé hogy van rá kereslet.

Az LG GT450 már kiesett ebből a kategóriából.


Ha megveszel egy vadiúj valamit és kijössz vele a boltból, már 3/4 áron rögtön nehezen tudod eladni.


[link]


Amint látod a te árad pont ezen a határon van. Szerintem még egy ötöst engedj le hogy legalább érdeklődjenek utána. Aztán majd meglátod. Ha nem engedsz most, később már 10-12 ezerért se fogják vinni.

2011. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Lehet, hogy engednem kéne, de annyiért meg nekem nem érné meg. Igen, hirdetem pár oldalon, de eddig még nem volt rá komoly érdeklődő. :S

2011. nov. 26. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű és mennyire használt?? Mert ha rózsaszín akkor érdekelne:)
2011. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Fekete, és alig használt. Néhány kisebb karc van rajta. :)

Ha érdekel küldök képet.

2011. nov. 26. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.... Mivel írtam is , hogy csak akkor ha RÓZSASZÍN:) Mert lány vagyok és azért is mert imádom a rózsaszínt és ha telefon akkor csak rózsaszín:)
2011. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia

En is lany vagyok es en direkt nem akartam rozsaszint. :)

2011. nov. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!