Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8-on milyen mappa van...

Xperia X8-on milyen mappa van az SD kártyán amire játékokat tudok rakni a számítógépről?

Figyelt kérdés
letöltöttem az ASTRO-t és ráraktam játékokat a gépről feltelepítettem és az írta h nem lehet feltelepíteni mert kevés a tárhely!! segítsetek
2011. nov. 27. 12:39
 1/7 anonim válasza:

Hát ez az egyik probléma az X8-al.

Kevés a telefonmemóriája.Nem fogod tudni feltelepíteni,mert nem az SD kártyára telepít,hanem a telefonmemóriára,az meg nem bírja.Gondolom a játék több mint 30 megás.

2011. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja pont annyi...am köszi!! és még annyit h Van rajta videóhívás?
2011. nov. 27. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Kártyára telepítés:

[link]


videóhívás:

Ha már ilyen telefonod van akkor csak feltűnik, hogy van-e benne másodlagos kamera vagy nincs. Innentől meg szerintem értelmetlen a kérdés, mert magad is meg tudod válaszolni. Ha nem látsz rajta (márpedig nem kéne, mert hogy nincs), akkor nem tudsz vele videótelefonálni.

2011. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úgy tudom hogy nem támogatja ezt a funkciót.
2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és azt amit oda linekltél azt érdemes letölteni?? tehát h semmben nem rontja a telefont??
2011. nov. 27. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
A linken egy leírás szerepel, nem pedig valami amit le kell tölteni (persze azért van 1-2 dolog amit le kell tölteni de ez akkor is leírás). Rontani nem igazán ront a telefonon, de legalább a kártyára lehet tenni a dolgokat. Vagy fel is tehetsz 2.2-es vagy 2.3-as romot. 2.2-től felfele, már alapból lehet kártyára áttenni alkalmazásokat. Hivatalosan ugyan ez nincs rá, de főzött romokban van.
2011. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az előző hozzászólót kiegészíteném, h. a főzött rom feltétele garancia vesztéssel járhat. A telefon sokkal használhatóbb lehet tőle :D
2011. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!