Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace - pozítívum...

Samsung Galaxy Ace - pozítívumok/negatívumok?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy Ace-t szeretnék venni még idén és szeretném megkérdezni azok vélemyénét akiknek ilyen típusú telefonjuk van, hogy milyen? Mik a pozítviumai és (ha van akkor) mik a negatívumai? Érdemes-e ilyet venni...stb.

Köszönöm előre is!


2011. nov. 27. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jobb az Xperia Mini ebben az árkategóriában.
2011. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2 hónapja nyúzom szeretett ACE-emet. Első androidos telóm rengeteg Nokia után. Nekem nagyon bejött, amire kell, arra jó (telefon, facebook, net, zene, filmek). Csak a beépített böngészővel tudom néha megfagyasztani, de gyorsan túlteszi magát rajt. A 278 MB RAM nem túl sok, erre figyelj, észnél kell lenni hogy mennyi alkalmazást futtatsz. A 3.5" kijelző zabálja az 1350 mAh-s gyári akkut, nekem egy napot se bír, éjszakai töltés után fel kell tenni napközben is.

BS Playerrel divx filmek gyönyörű szépen futnak rajt. IGO8 szintén tökéletes, pár sec alatt megtalálja a műholdakat.

Én ajánlom neked. Arra figyelj, hogy 2 év garival vedd ha van rá lehetőséged.

2011. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem. Szóval egy napot sem bír ki, de gondolom ez függ attól is, hogy mennyit használom ugye? tehát ha billentyűzár be van kapcsolva és sötét képernyő van, akkor semmi baja és bírja. Csak akkor azt nem értem, hogy a Samsung miért ír 420 óra készenléti időt...
2011. nov. 27. 14:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Szóval egy napot sem bír ki, de gondolom ez függ attól is, hogy mennyit használom ugye?


Igen függ a használattól, de azért nem igazán bír ki 1,5 napnál többet egy okostelefon. A készenléti időt meg vagy kimatekozzák és odaírják vagy bekapcsolják a telefont, hozzá se nyúlnak és úgy amit bír azt adják meg, persze egy jó nagy adag kerekítéssel. Azok az értékek nem igazán szokták tükrözni a valóságot. A tényleges használat során nem bírja addig egy telefon.

2011. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és esetleg egy nagyobb aksit nem lehet bele szerezni? ami több kapacitással bír?
2011. nov. 27. 15:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Ace-hez nem hinném. Van 1-2 típus amihez lehet kapni, meg hozzá való nagyobb hátlapot is, de az Ace-hez nem tudom. Keresgélni kell. Ha lesz is max. külföldön fogsz találni.
2011. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem érdemes ilyet venni, mert hamar lemerül?
2011. nov. 27. 16:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik smartphone hamar lemerül.
2011. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hogyha e-bayről rendelek egy 2430mAh-es akkut a Samsung Galaxy Ace-hez, akkor az jó lehet hozzá? Ezt gondoltam:

[link]

2011. nov. 27. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz. Így azért már átlag használattal 2-3 napot elmehet.
2011. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!