Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mennyi bír az Xperia x8?

Kinek mennyi bír az Xperia x8?

Figyelt kérdés
2 napja vettem egyet és nagyon gyenge az akksija...Azt mondták első töltésnél nem kell 12-14 órát tölteni ezért csak addig töltöttem ameddig teljesen fel nem ment 100%-ra aztán levettem, nem tudom hogy azért ilyen gyenge e :(
2011. nov. 27. 13:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom...!!!!
2011. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Nem azért. Kár tovább tölteni, úgyis lekapcsol a töltő. Ha nem így lenne, a lítiumos akkut egy nap alatt kifingatnád a túltöltéssel. Másik dolog: nem merítsd le kikapcsolásig és soha ne töltsd kikapcsolt állapotban. Egyébként mennyit nyúztad? Mert ha sokat nyomkodtad a két nap nagyon is jó teljesímény! Továbbá a 2.1-es rendszerrel is max. 3 napig fog menni nagyon alap használat mellett is, hiszen egy okostelefonról van szó. Intenzív használattal bármelyik okostelefont le lehet meríeni pár óra alatt. A Wi-Fi 5-8 óra alatt simán lemeríti. A GPS 2 óra alatt 100 százallékról is csutkára szívja az akkut...
2011. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát én a legelső töltést is kikapcsolt állapotban tettem :(
2011. nov. 27. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
1 napig bírja...
2011. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Lítiumos aksikat magasabb cellafeszültségen tartva kell tölteni, éppen ezért nem ajánlatos kikapcsolt állapotban tenni ezt. Egyébként nem a napok itt a lényeg, hanem az igénybevétel intenzitása...

Azzal, hogy első alkalommal kikapcsolva töltötted... nos, nagyon valószínűtlen, hogy ez okozott volna bármiféle meghibásodást. Ezek az akku-k mindenféle védelemmel el vannak látva...

2011. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is a bajom..nekem már szerelőnél is volt, mert 1 óra alatt lemerült, úgyhogy nem csináltam rajta semmit.. megjavították, most olyan mint volt :)
2011. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel én rengeteget nyomkodom, hol netezek, hol játszom rajt, 1-2 naponta töltöm. De egyszerűen nem bírom letenni a kezemből... :)
2011. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyémhez ha nem nyúlok csak telefonálok max napi 1-et akkor kibír simán 3 napot. De volt olyan is mikor használtam wifi játék stb. és nem bírt ki 4-5 órahosszát se. Ez ilyen ha használod merül mit a rossz nyavaja.
2011. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Q-pido válasza:
Ez a hamar lemerülés nekem kb. 2hónapig volt aztán egyre több ideig birta..! 7hónapja van meg az X8am és kibir 1hetet
2011. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Q-pido válasza:
úgyhogy mindenki nyugodjon meg :D ezcsak max 2hónapig tart :D annyi a lényeg h sokat legyen töltőn..legalábbis nekem ez segitett... ha otthon voltam töltőn volt ha szomszédba elmentem akk is ... csak ha messzebre mentem akkor vettem le..
2011. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!