Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új érintős telót...

Vettem egy új érintős telót ha teszek rá másik témát akkor elveszti a garanciáját? Vagy vissza lehet rakni azt az eredeti témát ami most van rajta hogyha valami baj lessz vele

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy témától miért veszne el a garancia? Azt telepítesz rá a telefonodra amit akarsz. Csak a szoftverben ne módosítgass semmit, ne cseréld le a szoftvert meg lehetőleg szándékosan ne rongáld meg.
2011. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*****

ezt rá lehetne rakni egy 240×320 pixel-es telefonra?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 27. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen telefon. Ahogy elnézegettem

Motorola WILDER-hez van. Vagy minden olyan máshoz ami képes kezelni ezt a kiterjesztést. Letöltöttem, kicsomagoltam és rákerestem erre a p2kc-ra és ahogy elnézegettem ez tényleg csak motorolákhoz van.

2011. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen wilderem van

nem akartam megmondani mert mindenki csak le ócsárolja

nekem ilyenre volt pénzem és kész.

2011. nov. 28. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ha Wildered van akkor fel tudod tenni. Ezt azért előbb is írhattad volna, mert elég sok féle 240x320-as telefon van amire viszont nem jó ez a téma.
2011. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen

és hogy kell feltelepíteni?

2011. nov. 30. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt találtam hozzá:

[link]

V3-ashoz készült a leírás, de gyanítom ha már mind a kettő Motorola és mind a kettőhöz jó ez a fajta téma akkor a telepítésük is ugyanaz.

2011. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi

megnyitom a skins managert, de üres, és nem tudok rámenni semmire, témát sem tudok betallózni


mi lehet a probléma?

2011. nov. 30. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Motorolákkal ilyen szinten még nem foglalkoztam csak androidossal. Ott meg egész máshogy vannak a dolgok.
2011. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

már kapisgálom

valószínűleg az lesz a hiba, hogy ugyebár rá van usb-n kötve a gépre a telefon, mint háttértár azt hiszem, legalábbis úgy működik mint egy pendrive

a program pedig fut a számítógépemen

és valamiért nem érzékeli a program a telefont, erre nincs valami okosságod?

2011. nov. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!