Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dühöngő! Android vs ios vs...

Dühöngő! Android vs ios vs symbian/meego?

Figyelt kérdés

Mit miért hogyan stb.

véleményem h android,ios zárt korlátolt hülyeség,symbianra nincs semmi meego-ra szintúgy.panganak a nokiák..


2011. nov. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted hány éves már ez a téma ? Használd a keresőt és ne fárassz másokat.
2011. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Symbian kilőve, ez 100% egyértelmű.

Meego nem olyan szörnyű már, de nem lesz valami elterjedt-> kevés szoftver, szarul támogatott


Android vs iOS nehéz kérdés, az iOS-t nem lehet annyival lezárni, hogy "zárt korlátolt hülyeség".

A jelen kor két legjobb oprendszere, pár év múlva kiderül melyik marad is az.


Mindkettőre van program, szinte mindkettő ugyanazt tudja, csak szubjektív, hogy kinek mi jön be.


Nekem egy HTC Sensation + Android a jelenlegi favoritom, és tudom, hogy az Apple és iOS sem szar, de ez van.

2011. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lerágott csont...

Ha akarsz dühönghetsz egy kicsit, aztán ha kifújtad magad, döntsd el nagyfiúsan melyiket szereted (szeretnéd) használni..

Én nem használok végletes "értékelést" (ios zárt korlátolt hülyeség), nem kívánok senkit párbajra hívni, tiszteletben tartom, ha más, mást gondol ezekről a dolgokról...

2011. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az androidot szeretem, meg lennék halva, ha nem mókolhatnám a telefont. Lehet, hogy a többit is lehet, de elégedett vagyok, nem akarok váltani. Az érintős nokiákat nem kell bemutatni, azzal le is kerültek az étlapról, az apple pedig egyszerűen nem tetszik, melóban van macbook pro és ipad2 is, de harmadáron se kellenének.
2011. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármelyiket használva lehet telefonálni a telefonnal, úgyhogy mindegyik jónak mondható.

Akkor lesz probléma, ha eltűnik a telefonálás funkció valamelyik platformból.

2011. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!