Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hagyják rajta sokan a...

Miért hagyják rajta sokan a telefonjukon a védőfóliát?

Figyelt kérdés
Csak azt veszem észre, hogy sokaknak már hányingerként néz ki a fólia, mert egy-két helyen feljött és ott összeszedi a koszt. Sőt, még visszaragasztó állomások is vannak. Meg némelyik sír, ha véletlenül lejön.
2011. nov. 29. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is rémes, bár van, aki így akarja megóvni a kijelzőt. Tudod, mi volt még borzalmas? :) Egy időben a távirányítókat befolpackozták :D Gondolom, hogy ne kopjon a gomb felirata :D Hál'Istennek, már nem divat.
2011. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy védje a kijelzőt, addig se koszolódik és karcolódik.
2011. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel az én telómnak semmi fogása nincs, nem egyszer esett ki a kezemből. Bele se gondolok inkább, hogy nézne ki a kijelző fólia nélkül. Ráadásul érintős, úgyhogy nagy felület jobban karcolódik.
2011. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akarták megkarcolni a kijelzőt.

Én is a Nokiámon hagytam 1 évig a fóliát.

Vacakul nézett ki, de nem Gorilla Glass volt, s hajlamos volt a karcolások összeszedésére.

2011. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a legelső telefonomnál nagyon sokáig rajta volt, azért hogy védjem.:) persze amikor már kezdett csúnyulni akkor leszedtem.
2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én addig szoktam rajta hagyni míg nincs tok...
2011. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a telómat körbefolpackoztam párszor, az gáz?

Na jó, csak vicceltem! :D

2011. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A telefonomon nincs rajta, a km-órámon igen. A telefon iszonyatosan néz ki, pedig csak 1-2 kis karc van rajta. A km-óra pedig szép, a fólia csak nagyon közelről észrevehető, és a fólián lévő karcok kevésbé láthatóak, mint pl a telefonom kijelzőjén. Ha sok karc lesz rajta, akkor majd leszedem és vadonatújnak fog látszani...


És nem szedi fel az oldala a koszt, mert még mikor kicsomagoltam újonnan, akkor jól rányomkodtam, és a lelógó részt levágtam... (A telefonnál anno nem vágtam le és nekem is aláment a kosz, azért szedtem le én is. Többé nem követem el ezt a buta hibát...)


Amúgy... Azok akik gyakran csereberélik a telefonjukat és a régit eladják, azok még jobban teszik, ha hagyják a matricát, mert az új vevőnek karc nélkül adhatják el... ;-)

2011. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyémen is rajta van még a fólia,(persze körbevágva)nincs alatta buborék,porszem,tehát szinte nem is látszik.Mivel zsebben hordom megkarcolódhat,ha ez megtörténik és meglátszana a fólián akkor leszedném és akkor alatta lenne a tükörsima üveg mindha vadiúj lenne.
2011. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 blex ***** válasza:
Amíg nem randa, nyugodtan rajta lehet hagyni. De lehet venni direkt erre való fóliát, ami tovább bírja egy hónapnál. Ha plexi kijelződ van, hasznos. Üvegre nem nagyon kell.
2011. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!