Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság vesz még valaki...

Manapság vesz még valaki hagyományos gombos telefont?

Figyelt kérdés
Már annyira elterjedt az érintőképernyős,hogy nincs normális telefon a kínálatban...
2011. nov. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lenne, úgy hívják hogy BlackBerry. Nézd meg a Bold 9780-t, ilyenem van nekem is, nagyon nagyon jó teló, klasszikus telefonként simán leveri az összes többit, szórakoztató kütyüként a kis képernyője miatt annyira már nem.
2011. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nokia e72 például simán jó kis telcsi és nyomógombos
2011. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
annyira elterjed az érintőképernyő, hogy minden szerencsétlen ilyen vodafone-os meg kitudja milyen gagyi telefonokat vesz, amik sokkal szánalmasabbak, mint néhány gombos. Nekem Nokia E52 van, rengeteget telefonálok, nagyon sokáig bírja, és nem úgy néz ki, mint egy játéktelefon. én nem játszadozok, zenélek, videózok, fényképezek a mobillal, ellenben elvárom, hogy elegáns legyen. Szerintem égőbb egy samsung mini, mint egy Nokia E széria
2011. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!