Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
nokia 5800 vagy inkább SE xperia x10 mini pro?
2011. nov. 29. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5800
2011. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nokia 5800! ZENÉVEN MINDENT VER!!!
2011. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*Zenében
2011. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az 5800-nál az a baj, hogy mire eljutsz a zenelejátszóba, addigra elmegy a kedved az egész zenehallgatástól :D A mini pro-nak meg egyszerűen csak csótányfing méretű a kijelzője.
2011. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az 5800-nál a gyári szoft-al pillanatok alatt bent vagy a zenelejátszóban. v52-vel kicsit eltart neki (4-5 másodperc), de akit ez zavar, az ne vegyen semmilyen mobiltelefont. Tragédia, mádodperceket vesz el az életedből...
2011. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Engem felkúrna a rezisztív kijelzője egy kapacitív után, uh már nem lenne kedvem zenét hallgatni. Meg a sebesség is, mert hozzászoktam a gyorshoz. Egy terror az a teló komolyan mondom és a fénykorában is az volt...
2011. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Fénykorában az egyik legjobb készülék volt és még utána nagyon sokáig. Tudását összegezve a legtöbb felsőkategóriás készülék is csúnyán elmaradt. Zenében minden egyes készüléket agyonver. A külső sztereó hangszórókat élvezet hallgatni, a többi zenei rész már csak ráadás. Itt-ott be-belassulgat néha, ez igaz, de én még mindig mellette döntenék, ha választanom kellene egy 5800 vagy egy Galaxy Ace között. Ez csak egy példa. Egy holtpont volt a telefongyártás történetében az a telefon!
2011. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A minap volt egy a kezemben, mert gsmszervizes vagyok. Kaptam tőle egy szép kis ideggörcsöt, mert a menüben alig bírtam lefelé görgetni. Szervizelés, meg kezelés szempontjából is egy rémálom a teló. Amikor megjelent, akkor egy árban volt vele függetlenül az iphone 3g. Kijelző technológiában, rendszerben, meg sebességben is nagyon verte. De egy N95 8GB, vagy N85 is 1000-szer jobb választás volt helyette.
2011. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Nekem minden régi telóm el van téve. Többek között van egy meggyötört 5800, ő a zenelejátszóm. Az érdekes az, hogy nekem semmi gond nincs a funkcionálással és a görgetéssel sem. Talán csak valami utángyártott érintőpaneles vagy rosszul kalibrált darab lehetett...

Az iPhone 3G pedig attól, hogy gyorsabb, még a felét sem tudja. Nem minden a sebesség...

Persze ízlések és pofonok.

2011. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az én 5800-am már nem új, de jó állapotban van. GPS-ként és MP3 lejátszóként funkciónál. Viszont tudásban nemhogy az iPhone 3G-t, de a 3GS-t is összevissza veri. Zenében pedig semmilyen készüléket nem érdemes az 5800-hoz hasonlítani, mert abban a mai napig a legjobb. Értem ez alatt a beépített hangszórókat is... valami hátborzongató! Javítani pofonegyszerű, már nem egyszer kaptam szét a telót. Talán az anyaghasználatot gondolhatták volna át egy kicsit jobban. A rezisztív kijelző számomra nem hátrány, ameddig úgy reagál, ahogyan elképzelem. Márpedig kalibrálható a menüben, szóval ez a probléma kihúzva...
2011. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!