Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
nokia 5800 vagy inkább SE xperia x10 mini pro?
2011. nov. 29. 22:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én eltettem az 5230-amat, mert TELE van rendszerhibával, és hardver hibája is van, mert úgy szaggat az animációknál akárcsak a menüben mint az állat.

De fájó szívvel váltam meg tőle, mert egy strapabíró telefon, mivel 9 lépcsőfokot zakózott (még az elején), igaz szét is esett, de összeraktam és egyből indult.

A zenelejátszó a mai napig siratom, mert az android valami tragédia hozzá képest....a Nokia zenelejátszója, ver minden telefont, még az Iphone-t is.

Az Iphone soha nem volt olyan jó, mint az Ipod zene terén, és állítom, hogy soha nem is lesz.

A navi nálam a mai napig kiválóan működik. Azonban nyár eleje óta csak a hibák vannak vele....3x volt szervizben, 2x bevették 1 hónapra és ugyanúgy nem jó.

Ha zenére kell, akkor csak is kizárólag Nokia, ha általános felhasználásra, akkor mást android, vagy apple.

2011. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Azért van, akinek fontos szempont a felbontás is.

Utolsónak: az 5230 sajnos egy eléggé szériahibás készülék lett. Rengeteg panasz van rá, mondani szokás: olcsó húsnak híg a leve... sajnos.

2011. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

igaz...Sajnos....

De ezt sose felejtem el, amikor a Nokia szervizben mondták,hogy: " Ha nem múlnának el a hibák most a nagy szervizelés után, akkor próbálj meg a hibákkal együtt élni"...

..." A processzorát megbuheráltuk, mert lomha volt nagyon"...

Na itt telt be a pohár!!!!

Jó cég volt régen, de már jól meg kell gondolni, hogy milyen telefont vesz az ember.....

2011. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Megbuheráltuk? Ez azért durva...
2011. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tudod csak az a vicc, hogy lassúságról egyáltalán nem beszéltem nekik, akkor....de azóta szar....mind1...már a múlt
2011. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!