Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4g vagy HTC Sensation XL?

Iphone 4g vagy HTC Sensation XL?

Figyelt kérdés
Melyik használhatóbb, gyorsabb, élhetőbb? Ár/érték arányban melyik jobb?
2011. nov. 30. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Sensation XL


De ide is mindenki mást fog írni attól függően, hogy mi áll a szívéhez közelebb...Objektív véleményt itt ne várj.

2011. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
iPhone mindig az áráról és az optimizált cuccairól volt híres vagyis gyors a HTC mindig minőségi anyag a keleti gyár ellenére :D
2011. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fehérlófia válasza:
iPhone 4g nincs. iPhone 4 van vagy 4S.
2011. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A sima Sensation jobb.

Nem értem, hogy lehetnek ezek helyettesítő termékek... Az ájfón 3,5"-os, az XL 4,7...

2011. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fehérlófia válasza:
Nekem iPhone-om van, csakhogy én megkeresem rá a pénzt és meg is veszek rá néhány programot. Ne a telefont nézd meg, hanem azt, hogy az android vagy az ios fekszik-e jobban!
2011. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4,7".. következő már az lesz, h egy csempét fogsz a füledhez tartani..

Ja bocs már megtörtént tabbal.

2011. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs 4s-t akartam írni de elnyomtam. Nem tudom melyik tetszik. Az Apple-t tömegterméknek tartom amivel villognak de nagyon jó kezelni. A HTC-t nem ismerem sajnos, az XL pont a nagy kijelző miatt (is) tetszik, elég rosszul látok:) Én is a saját keresetemből venném, de nem tudom melyik jobb, nem értek az új telefonokhoz, elvoltam a 4 éves telefonommal, volt N97-esem kb. fél évig de megutáltam, valami gyors telefont szeretnék. Kamera, Internet (ink. Wifi-n), okos alkalmazások, zene, navigáció. Ezek fontosak. Ja és hogy a gombjai nagyok legyenek, pl. az Iphone-nak az sms írásnál elég kicsik a gombjai, mindig félrenyomok. Multitouch is jó lenne, nem tudom van-e a HTC-ben. Milyen márka az? Mostanában tűnt fel de eléggé be van árazva mindegyik
2011. nov. 30. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A HTC volt az egyik első okostelefon-gyártó. És a mai napig a legjobb.
2011. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én is a HTC-t tartom a legjobb gyártónak. Multitouch egy 30 ezres telóban is van. 4G nincs, de ha a 4S-ra gondoltál, akkor az egy nagyon jó készülék. Az egyik legjobb, de számomra a HTC mindig az Apple előtt jár, és úgy gondolom továbbra is előtte fog. Ha nagy kijelző kell, akkor az iPhone-t lődd ki, sokkal kisebb kijelzőt kapott az XL-nél. A Sensation XL egy brutális készülék lett, egy nagy hibája van: a kijelző méretéhez képes alacson a felbontás. Viszont nem hinném, hogy ez téged zavarni fog...
2011. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!