Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2 vagy HTC...

Samsung galaxy S2 vagy HTC Sensation vagy iPhone 4?

Figyelt kérdés
Az árán kívül minden szempont érdekel.
2011. nov. 22. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

sgs2.

től szép képernyő,hardverileg jobb..

iphone maga 1 lósz*r,minden korlátolt,és egy 800mghz-es proci pff...

HTC is 1 szép teló,de sgs2 ftw

2011. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

iphone 4

samsung galaxy s2

htc sensatian


még 1 dologra reagálnék: iphone maga 1 lósz*r,minden korlátolt,és egy 800mghz-es proci pff...


látszik ,h egy h*lye android fan vagy és életedben nem fogtál még iphone t a kezedben

2011. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
AZt adom én is Iphone 4 K**va szépen videóz és nagyon megbízható sgs2 másolata iphonenak.. Szóval Iphone 4 Sokkal jobb Tapasztalat..
2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ez nem Android fanság. Én használtam iPhone-t, s szerintem csak az ára miatt mondják rá, hogy jó stb. Egyedül az előnye a játékok miatt van. De amúgy hosszabb használatra nem lenne jó. Most is választhattam én is, hogy milyen telefont veszek, s megvettem. Igen, SGS2-t.. Nekem tetszik..

De A Sensation is jó, csak azért az áruk közt is van különbség. Amúgy az almát a márka miatt árulják ennyiért, mert, ha gyártana 1 jobbat nála, s iOS lenne rajta, meg minden gyári, csak más lenne a készülék neve, s nem tudná senki, hogy ők gyártották, akkor nem venné a fene sem..

2011. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
AKkor szerinted Melyik lenne Jobb? Iphone 3gs vagy lg optimus Black?
2011. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Milyen másolata?

Hasonlítsd össze a kínai vackokat vele. Semmi köze nincs az iPhone-hoz. Max annyi, hogy a menüje, ahol az appok vannak, ott lent azok a hívás ikonok meg ilyen vackok vannak.

Ha te is a kinézettel jössz, akkor nem tudod, hogy mi az az SGS2..

2011. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Egyis sem rossz készülék, ezt le kell szögezni. Bár nem lenne könnyű döntés, az alábbiak közül talán én a Sensation-t tenném az első helyre.
2011. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*Egyik
2011. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 bp1985 ***** válasza:

Max annyi, hogy a menüje, ahol az appok vannak, ott lent azok a hívás ikonok meg ilyen vackok vannak.


A kijelzőt ki gyártja az IPhoneba? A Samsung. A procit kitől veszik? Samsungtól. Erről ennyit. Ja, meg egy videó a karcálló IPhoneról.


http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw


Melyik is a jó? A legagyizott műanyagotok, vagy az agyonistenített ájfon?

2011. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

sgs 2 egy halom szar, ha nincs kedved állandóan bütykölni a telón valamit, akkor azt ne válaszd.

ha nem sok mindent akarsz beleturkálni a telefonban, csak használni akarod, akkor iphone 4

ha minden kell, akkor sensation


mindegyik telónak nagyon szép a képernyője, de sgs2-nek nem túl jó a felbontása ekkora területre

2011. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!