Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Mediamania S dijcsomag ami...

A Mediamania S dijcsomag ami 500 MB ezzel mennyit internetezhetek hogy ne lépjem túl az alapdijat? (4990 ft)

Figyelt kérdés

Előre elnézést kérek az amatőr kérdésemért!

Tudom függ attól is hogy milyen oldalt nézek, de ezekről fogalmam sincs mi mennyit fogyaszt.

A tevékenységek amiket végeznék nagyjából: e-mail,facebook,böngészős játék, esetleg youtubon pár video... Kb napi 2-3 órát.Ez beleférne?

Tudom igy már nehezebb és összetettebb a kérdés de örülnék ha valaki segiteni tudna nekem, hogy legalább kicsit legyek képbe!


2011. dec. 1. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Példaképpen ez az oldal 4,68 KB (4 791 byte).

Ha megnyitod kb 125000-szer arra elég.

A többire is. Bár a youtube videókból a rövidebbeket és ritkábban nézd.

2011. dec. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én opera mini-t használok netezésre, illetve a blogokat nem egyenként nézegetem, hanem 2 óránként RSS-el szinkronizálom. Emellé van 2 mail fiókom és szoktam google maps-t használni, facebook alkalmazást, plurk alkalmazást, hírolvasót.


Ezekkel a megoldásokkal igazából 300 mega fölé még sose, pedig nkem is 500-as csomagom van.


Youtube sajnos szerintem felejtős 500 megában meg a játék is, de írott tartalom fogyasztására ez a csomag már teljesen alkalmas.

2011. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat, utólag elég sokat utánaolvastam ennek a témának miután megirtam a kérdést és elég sok helyen azt olvastam hogy 500 semmire nem elég.

Lehet inkább RelaxNet dijcsomagot választom ami 4 GB és nem kell izgulni hogy túllépem.

2011. dec. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!