Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy uj telefont...

Most vettem egy uj telefont és a Bluetooth láthatóvá teszem visszaszámol 2 pertől és utána ismmét elrejti, megoldás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom androidos a telefonod. Nincs rá gyári keretek között erre megoldás. CM romokban lehet ezt az időt korlátlanra állítani.
2011. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, szuper :S azért kösz, pedig örültem neki hogy végre androidos telom van
2011. dec. 1. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag valami biztonsági dolognak tették be. De én se látom sok értelmét. Feltettem egy CM romot, ott be lehet állítani végtelenre, most hogy nem CM romot használok kicsit idegesítő, hogy nincs meg ez a beállítás. De valahol biztos bele lehet nyúlni még a rendszerbe, hogy ezt az idő ki lehessen tolni.
2011. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!