Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni olyankor ha...

Mit lehet tenni olyankor ha telefonjelszót tettem a telora de elfelejtettem és most nem tudok semmit csinálni a telefonnal?

Figyelt kérdés
Ha elviszem telefon szervízbe ott megtudják csinálni???
2011. dec. 2. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
meg, de lehet hogy a gyári visszaállítás menü használata is helyreteszi. Akkor elvileg minden visszaáll az alap értékre. Sajna a jelszóban nem vagyok biztis, de kitudja talán igen.
2011. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas segitség lenne,ha tipust is irnál . Sok esetben a biztonsági kódot csak a telefon teljes tartalmával együtt lehet törölni,más telefonoknál viszont törölhetö a kód a tartalom elvesztése nélkül is
2011. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vok. Gondolom persze a menübe sem tudsz belépni. Ez esetben egy hard reset. Ha a telefon be van kapcsolva, és úgy felejtetted el a jelszót, és kikapcsolnád akkor érdemes megpróbálni a visszaállítást. De ahogy írták is, kellene h milyen telefon.
2011. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Samsung Champ GT-C3300i, hát nem tudok belelépni semmibe.A telefon most kikapcsolt állapotban van.
2011. dec. 3. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tartalom nem szamit,akkor sim nelkul kapcsold be es ird be a kovetkeo kodot :


*2767*3855#. Ez egy full eprom formatot csinal rajta,minden a telefon memroiajaban tarolt adat (nevjegyek,fotok,beallitasok) elvesznek,de torlodik a biztonsagi kod is .

2011. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel h nekem a telefon csak számokat ír ki vagyis nem tudtam ezzel feloldani de azért nagyon szépen köszönöm. Más kód nincs amiben csak számok vannak???
2011. dec. 4. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna nincs. Ha mar bekapcsolaskor keri a biztonsagi kodot,akkor otthoni eszkozokkel nem javithato-viszont barmelyik zug-gsm szerviz meg tudja csinalni par ezresert- ha meger meg ennyit . Ezesetben az adataid is megmaradhatnak
2011. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. dec. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!