Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket a legérdemesebb ezek...

Melyiket a legérdemesebb ezek közül megvenni?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini , ZTE Skate,

Sony Ericsson Xperia mini , Sony Ericsson X8 , Nokia C5-03,

Nokia 500, HTC Wildrife S

Melyiket ajánlanád és miért? Lány vagyok.Nálam a meghatározó szempont a nagy kijelző és az 5 megapixeles kamera. Nem igazán tudom ,h melyik férfi ,melyik női telefon. Van ,h mind2 nemnek megfelel,mégsem tudom...

Ha bármelyiket írjátok,kérlek indokoljátok és a tapasztalatokat is várom. :)


2011. dec. 2. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagy kijelző és 5 mpix a legfontosabb, akkor ZTE Skate. Ha inkább nőiesebb és erősebb telefont akarsz, a kijelzőméret rovására, akkor Xperia Mini vagy Live. A Wildfire S még jó lehet, ha a minőségérzet a fontos, de amúgy nem éri meg. A többi felejtős.
2011. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van itt aztán minden. Nagy kijelzőt szeretnél, de azért a felsorolásba mégis belekerültek a kis kijelzősök is.

Hardverben a legjobb az xperia mini, a kijelzője viszont a Skate-nek a legnagyobb. A Galaxy mini a leggyengébb ezek közül. A C5-03-as Nokia elavult, a Nokia 500 meg még nem az igazi. Az X8-on csak 2.1-es android van szemben a többi felsorolt androidossal. A wildfire S meg jobb minőségilag mint az Ace.

Akkor eddig ami bent maradt az az Xperia mini, Skate és a Wildfire S.

2011. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ugyanezen a 3-an gondolkodtam igazán ,a többit csak odaírtam... és ez a 3 közül ,melyik a legcsajosabb? Mert ha már mind jó és nem tudok dönteni,akkor kinézetre mindhárom megfelel lánynak??
2011. dec. 2. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
xperia mini, bár nem írtad még a sony live is nagyon jó.
2011. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nagy kijelző, és jó kamera, akkor HTC Wildfire S
2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Cloofer ***** válasza:

Wildfire-t meg Skate-t ne vegyél, mert nem tudsz vele rendesen netezni, mert nincs Flash, meg gyenge az Xperia Mini-hez képest

SonyEricsson-t vegyél az megéri.

Az Xperia Mini mellett még ott van a Live with Walkman, ami ugyanazt tudja csak egy picit nagyobb a kijelzője és olcsóbb.

Amúgy szerintem eléggé Unisex mind2 teló.

Nekem Live with Walkmanom van férfi létemre. :)

2012. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ha nagy kijelző, és jó kamera, akkor HTC Wildfire S"


mióta nagy kijelző a 3.2 coll és, hogy jó kamera?


A SE live with walkman akkor nagy kijelzős, 3.2 coll, mint a wildfire s, de a wildfire s baromira nem tud hd videót felvenni...


Live with walkman kb. fényévekkel jobb, mint a wildfire s, de mindegy, ráadásul olcsóbban.

2012. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom csak neked nem esett le a lényeg. Írtam egy jó pár telot és abból melyek felelnek meg..de már oly lényegtelen. Te meg dugd fel a live walkmenes szarodat. Szerencsétlen.
2012. jún. 24. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Na menj a pics.ba, hogy mertünk válaszolni a kibaxott kérdésedre.


Leesett a lényeg, qrvára nem értesz a telókhoz.

Elnézést, hogy a.legjobbat mertük ajánlani te k.csög...

2012. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne merj több kérdést kiírni ide.
2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!