Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leszedni az...

CsouzLee kérdése:

Hogyan tudom leszedni az Alcatel OT-990 (Telenor one touch) készülékről a kamerahangot?

Figyelt kérdés
próbáltam különböző manager programokkal a telefonon ,de nem engedte ,hogy kitöröljem. mivel próbáljam? lécci részletes leírást adjatok :D
2011. dec. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rootolt a telefonod, töröld ki a /system/media/audio/ui/camera_click.ogg fájlt. Vannak appek is, de jellemzően nem működnek.
2011. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha rárakom usb-re ,csak a memóriakártyát hozza be ,és telefonon meg nem tudom letörölni ...
2011. dec. 5. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl. az Adao File Managerrel be tudsz lépni a mobil belső memóriájába és ott ki tudod törölni a fájlt. (mobilra kell telepíteni)

Kamerahang eltávolítása:

/custpack/JRD_custres/audio/ui/camera_click.ogg eltávolítása megszünteti a kamerahangot!

2012. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!