Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely/melyek a legmegbízhatóbb...

Mely/melyek a legmegbízhatóbb és legjobb GSM boltok Magyarországon?

Figyelt kérdés
Androidos telefont szeretnék venni kártyafüggetlenül és viszonylag olcsón. Köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 2. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
1 BIZTOS! ONLINE NE NÉZD A GSM LINE oldalát! Ki van írva pl: Árukeresőn, hpogy ez a telefon 27,000 ft! Bolt infóra rámész, és ott írja, angol szoftverrel, plusz töltővel! Jobb esetben fülhallgatóval meg kézikönyvvel meg egy USB kábellel! Mindennel együtt egyébként vagy 35,000 ft! Most csak egy pl-t mondtam!
2011. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a telefonomat a gsmline-nál vettem. Semmi probléma nem jelentkezett. Én meg voltam velük elégdeve. Akkor van még a speedshop amit én azért nem sorolnék a gsm boltokhoz. A speedshopnál tuti nem szürkeimprotos készülékeket kapsz. Drágnak drága, de cserébe normális garanciát kapsz meg rendes tartozékokat.
2011. dec. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét boltot ismerem. A GSM Line olcsóbb, de valóban az említett dolgok miatt olcsóbb náluk. Engem személy szerint nem érdekel a magyar menü és a járulékos tartozékok volt olyan telefon amit ott vettem ( Galaxy S ) és a mai napig remekül működik. Hogy szerencsém volt e vagy sem ( mivel már a Garancia lejárt volna egyébként is) azt nem tudom, viszont pozitív a véleményem róluk.

A Speedshopból szintén vásároltam készüléket és itt a tartozékok is lényegesek voltak. Nagyon korrekt bolt. A vásárolt egyik készülék több ízben is meghibásodott ( 3szor, ami NEM a Speedshop hibája ): korrekten álltak a dolgokhoz és végezték el a garanciás javítást.

2011. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!